Wereldkampioenschappen badminton 2006 (vrouwendubbel)
De wereldkampioenschappen badminton 2006 vrouwendubbel werden van 18 tot 24 september 2006 georganiseerd in Madrid als onderdeel van de wereldkampioenschappen badminton.
Plaatsingslijst
Eerste rondes
Deel 1
Eerste ronde | Tweede ronde | Derde ronde | Kwartfinale | ||||||||||||||||||||||
1 | Gao Ling Huang Sui |
||||||||||||||||||||||||
1 | Gao Ling Huang Sui |
21 | 21 | ||||||||||||||||||||||
Valerie Loker Sarah MacMaster |
Valerie Loker Sarah MacMaster |
6 | 6 | ||||||||||||||||||||||
1 | Gao Ling Huang Sui |
21 | 21 | ||||||||||||||||||||||
9/16 | Jo Novita Gresya Polii |
21 | 19 | 21 | 9/16 | Jo Novita Gresya Polii |
11 | 17 | |||||||||||||||||
Rachel van Cutsen Paulien van Dooremalen |
10 | 21 | 9 | 9/16 | Jo Novita Gresya Polii |
21 | 21 | ||||||||||||||||||
Evgenia Dimova Anna Efremova |
Piret Hamer Helen Reino |
5 | 11 | ||||||||||||||||||||||
Piret Hamer Helen Reino |
WO | WO | 1 | Gao Ling Huang Sui |
21 | 22 | |||||||||||||||||||
5/8 | Chien Yu-Chin Cheng Wen-Hsing |
5/8 | Chien Yu-Chin Cheng Wen-Hsing |
11 | 20 | ||||||||||||||||||||
5/8 | Chien Yu-Chin Cheng Wen-Hsing |
21 | 21 | ||||||||||||||||||||||
Silvia Riera Patricia Perez |
Silvia Riera Patricia Perez |
15 | 8 | ||||||||||||||||||||||
5/8 | Chien Yu-Chin Cheng Wen-Hsing |
21 | 23 | ||||||||||||||||||||||
9/16 | Mette Schjoldager Britta Andersen |
Ooi Sock Ai Mooi Hing Yau |
15 | 21 | |||||||||||||||||||||
Sabrina Jaquet Corinne Jörg |
WO | WO | Sabrina Jaquet Corinne Jörg |
13 | 22 | 9 | |||||||||||||||||||
Imogen Bankier Emma Mason |
16 | 18 | Ooi Sock Ai Mooi Hing Yau |
21 | 20 | 21 | |||||||||||||||||||
Ooi Sock Ai Mooi Hing Yau |
21 | 21 |
Deel 2
Deel 3
Eerste ronde | Tweede ronde | Derde ronde | Kwartfinale | ||||||||||||||||||||||
Miyuki Maeda Satoko Suetsuna |
21 | 21 | |||||||||||||||||||||||
Nina Vislova Valeri Sorokina |
9 | 13 | Miyuki Maeda Satoko Suetsuna |
17 | 12 | ||||||||||||||||||||
Anna Larchenko Huwaina Razi |
9/16 | Kamila Augustyn Nadiezda Kostiuczyk |
21 | 21 | |||||||||||||||||||||
9/16 | Kamila Augustyn Nadiezda Kostiuczyk |
WO | WO | WO | 9/16 | Kamila Augustyn Nadiezda Kostiuczyk |
14 | 11 | |||||||||||||||||
Maja Kersnik Maja Tvrdy |
21 | 19 | 21 | 5/8 | Wong Pei Tty Chin Eei Hui |
21 | 21 | ||||||||||||||||||
Oznur Caliskan Nursel Dogan |
7 | 21 | 16 | Maja Kersnik Maja Tvrdy |
7 | 5 | |||||||||||||||||||
5/8 | Wong Pei Tty Chin Eei Hui |
21 | 21 | ||||||||||||||||||||||
5/8 | Wong Pei Tty Chin Eei Hui |
5/8 | Wong Pei Tty Chin Eei Hui |
14 | 21 | 13 | |||||||||||||||||||
B.R. Meenakshi Trupti Murgunde |
21 | 14 | 22 | 9/16 | Zhang Yawen Wei Yili |
21 | 19 | 21 | |||||||||||||||||
Amelie Felx Florence Lavoie |
12 | 21 | 20 | B.R. Meenakshi Trupti Murgunde |
2 | 7 | |||||||||||||||||||
Birgit Overzier Carina Mette |
7 | 10 | 9/16 | Zhang Yawen Wei Yili |
21 | 21 | |||||||||||||||||||
9/16 | Zhang Yawen Wei Yili |
21 | 21 | 9/16 | Zhang Yawen Wei Yili |
21 | 21 | ||||||||||||||||||
3/4 | Gail Emms Donna Kellogg |
19 | 12 | ||||||||||||||||||||||
Chou Chia-Chi Ku Pei-Ting |
Chou Chia-Chi Ku Pei-Ting |
12 | 14 | ||||||||||||||||||||||
3/4 | Gail Emms Donna Kellogg |
21 | 21 | ||||||||||||||||||||||
3/4 | Gail Emms Donna Kellogg |
Deel 4
Eerste ronde | Tweede ronde | Derde ronde | Kwartfinale | ||||||||||||||||||||||
Morana Esih Mateja Cica |
19 | 17 | |||||||||||||||||||||||
Anu Nieminen Nina Weckstrom |
21 | 21 | Anu Nieminen Nina Weckstrom |
19 | 17 | ||||||||||||||||||||
Anastasia Russkikh Ekaterina Ananina |
13 | 23 | 15 | 9/16 | Aki Akao Tomomi Matsuda |
21 | 21 | ||||||||||||||||||
9/16 | Aki Akao Tomomi Matsuda |
21 | 21 | 21 | 9/16 | Aki Akao Tomomi Matsuda |
11 | 4 | |||||||||||||||||
5/8 | Saralee Thoungthongkam S. Chankrachangwong |
21 | 21 | ||||||||||||||||||||||
Grace Daniel Susan Ideh |
Grace Daniel Susan Ideh |
10 | 9 | ||||||||||||||||||||||
5/8 | Saralee Thoungthongkam S. Chankrachangwong |
21 | 21 | ||||||||||||||||||||||
5/8 | Saralee Thoungthongkam S. Chankrachangwong |
Saralee Thoungthongkam S. Chankrachangwong |
12 | 14 | |||||||||||||||||||||
Jiang Yanmei Li Yujia |
21 | 21 | 2 | Yang Wei Zhang Jiewen |
21 | 21 | |||||||||||||||||||
Emelie Lennartsson Sophia Hansson |
12 | 13 | Jiang Yanmei Li Yujia |
23 | 21 | ||||||||||||||||||||
Ha Jung-eun Hwang Yu-mi |
20 | 21 | 17 | Lena Frier Kristiansen Juhl Kamilia Rytter |
21 | 15 | |||||||||||||||||||
9/16 | Lena Frier Kristiansen Juhl Kamilia Rytter |
22 | 18 | 21 | Jiang Yanmei Li Yujia |
10 | 14 | ||||||||||||||||||
2 | Yang Wei Zhang Jiewen |
21 | 21 | ||||||||||||||||||||||
Elodie Eymard Weny Rahmawati |
Elodie Eymard Weny Rahmawati |
14 | 8 | ||||||||||||||||||||||
2 | Yang Wei Zhang Jiewen |
21 | 21 | ||||||||||||||||||||||
2 | Yang Wei Zhang Jiewen |
Finaleronde
Kwartfinale | Halve finale | Finale | |||||||||||||||||
1 | Gao Ling Huang Sui |
21 | 22 | ||||||||||||||||
5/8 | Chien Yu-Chin Cheng Wen-Hsing |
11 | 20 | ||||||||||||||||
1 | Gao Ling Huang Sui |
18 | 22 | 21 | |||||||||||||||
5/8 | Du Jing Yu Yang |
21 | 20 | 17 | |||||||||||||||
9/16 | Kumiko Ogura Reiko Shiota |
11 | 13 | ||||||||||||||||
5/8 | Du Jing Yu Yang |
21 | 21 | ||||||||||||||||
1 | Gao Ling Huang Sui |
23 | 21 | ||||||||||||||||
9/16 | Zhang Yawen Wei Yili |
21 | 9 | ||||||||||||||||
5/8 | Wong Pei Tty Chin Eei Hui |
14 | 21 | 13 | |||||||||||||||
9/16 | Zhang Yawen Wei Yili |
21 | 19 | 21 | |||||||||||||||
9/16 | Zhang Yawen Wei Yili |
21 | 21 | ||||||||||||||||
2 | Yang Wei Zhang Jiewen |
14 | 19 | ||||||||||||||||
5/8 | Saralee Thungthongkam S. Chankrachangwong |
12 | 14 | ||||||||||||||||
2 | Yang Wei Zhang Jiewen |
21 | 21 |