Ronde van het Qinghaimeer 2013
Ronde van het Qinghaimeer 2013 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
12e editie | |||||||
Periode | 7 juli – 20 juli | ||||||
Startplaats | Xining | ||||||
Finishplaats | Lanzhou | ||||||
Totale afstand | 2002 km | ||||||
Deelnemers | 150 | ||||||
Eindklassementen | |||||||
Winnaar | Pourseyedigolakhour Mirsamad | ||||||
Punten | Sacha Modolo | ||||||
Bergen | Pourseyedigolakhour Mirsamad | ||||||
Beste Aziaat | Pourseyedigolakhour Mirsamad | ||||||
Navigatie | |||||||
| |||||||
|
De 12e editie van de wielerwedstrijd Ronde van het Qinghaimeer (Chinees: 环青海湖国际公路自行车赛) werd gehouden van 7 juli tot en met 20 juli 2013 in China. De meerdaagse wielerkoers maakte deel uit van de UCI Asia Tour 2013. Titelverdediger was de Iraniër Hossein Alizadeh. Na dertien etappes werd de ronde gewonnen door Pourseyedigolakhour Mirsamad, alweer een Iraniër.
Deelnemende Ploegen
- UCI World Tour-ploegen
- Champion System Pro Cycling Team
- Vini Fantini-Selle Italia
- Bardiani Valvole-CSF Inox
- Unitedhealthcare Pro Cycling
- Team NetApp-Endura
- Tabriz Petrochemical Team
- Sava
- Qinghai Tianyoude Cycling Team
- Gan Su Sports Lottery Cycling Team
- Drapac Cycling
- Synergy Baku Cycling Project
- Burgos BH-Castilla y León
- Vélo-Club La Pomme Marseille
- Continental Team Astana
- Atlas Personal-Jakroo
- Abus-Nutrixxion
- Amore & Vita
- Torku Şeker Spor
- RTS Racing Team
- Rietmu-Delfin
- Team Australia
Startlijst
Lampre-Merida
Rugnummer | Naam | Prestaties | Opmerkingen | Eindklassering |
---|---|---|---|---|
Opgave: 11e etappe | DNF | |||
2 | Maximiliano Richeze | 50 | ||
3 | Massimo Graziato | 12 | ||
4 | Daniele Pietropolli | 61 | ||
5 | Andrea Palini | 97 | ||
6 | Davide Viganò | 48 |
Unitedhealthcare Pro Cycling
Rugnummer | Naam | Prestaties | Opmerkingen | Eindklassering |
---|---|---|---|---|
11 | Jacob Keough | Winnaar 13e etappe | 70 | |
12 | Robert Förster | Winnaar 6e etappe | 54 | |
13 | Aldo Ino Ilešič | 116 | ||
14 | John Murphy | 111 | ||
15 | Daniel Summerhill | 33 | ||
16 | Davide Frattini | 65 | ||
17 | Jonathan Clarke | 27 |
Bardiani Valvole-CSF Inox
Rugnummer | Naam | Prestaties | Opmerkingen | Eindklassering |
---|---|---|---|---|
21 | Sacha Modolo | Winnaar 1e, 4e, 8e, 9e, 11e en 12e etappe, Puntenklassement | 58 | |
22 | Sonny Colbrelli | 56 | ||
23 | Enrico Barbin | 35 | ||
24 | Donato De Jeso | 68 | ||
25 | Angelo Pagani | 8 | ||
26 | Marco Coledan | 67 | ||
27 | Filippo Fortin | 84 |
Champion System Pro Cycling Team
Rugnummer | Naam | Prestaties | Opmerkingen | Eindklassering |
---|---|---|---|---|
31 | Gregor Gazvoda | 38 | ||
32 | Pengda Jiao | 21 | ||
33 | Biao Liu | 41 | ||
34 | Matthew Brammeier | 36 | ||
35 | Chun Kai Feng | 104 | ||
Opgave: 5e etappe | DNF | |||
Opgave: 3e etappe | DNF |
Team NetApp-Endura
Rugnummer | Naam | Prestaties | Opmerkingen | Eindklassering |
---|---|---|---|---|
41 | Jarc Blaz | 109 | ||
42 | Ralf Matzka | 73 | ||
43 | Jonathan McEvoy | 81 | ||
44 | Erick Rowsell | 66 | ||
45 | Michael Schwarzmann | 82 | ||
46 | Scott Twaites | 88 | ||
47 | Iker Camaño | 32 |
Vini Fantini-Selle Italia
Rugnummer | Naam | Prestaties | Opmerkingen | Eindklassering |
---|---|---|---|---|
51 | Francesco Chicchi | 89 | ||
52 | Roberto De Patre | 86 | ||
Opgave: 5e etappe | DNF | |||
54 | Mauro Finetto | 17 | ||
55 | Luigi Miletta | |||
56 | ||||
Opgave: 13e etappe | DNF |
Tabriz Petrochemical Team
Rugnummer | Naam | Prestaties | Opmerkingen | Eindklassering |
---|---|---|---|---|
61 | Ghader Mizbani (Iraans kampioen) | 6 | ||
62 | Mahdi Sohrabi | 83 | ||
63 | Hossein Askari | 19 | ||
64 | Saeid Safarzadeh | 47 | ||
65 | Amir Kolahdozhagh | 26 | ||
66 | Alireza Asgharzadeh | 62 | ||
67 | Pourseyedigolakhour Mirsamad | Winnaar 3e etappe, Algemeen klassement, Bergklassement, Beste Aziaat | 1 |
Sava
Rugnummer | Naam | Prestaties | Opmerkingen | Eindklassering |
---|---|---|---|---|
71 | Matej Mohoric | 18 | ||
72 | Jure Bitenc | 103 | ||
73 | Tim Mikelj | 51 | ||
74 | Mark Dzamastagic | 44 | ||
75 | Nik Burjek | 59 | ||
76 | Matej Razingar | 94 | ||
77 | Ziga Groselj | 113 |
Amore & Vita
Rugnummer | Naam | Prestaties | Opmerkingen | Eindklassering |
---|---|---|---|---|
81 | Uri Martins | 30 | ||
82 | Hossein Alizadeh | 10 | ||
83 | Artem Topchanjoek | 46 | ||
84 | Niv Libner | 112 | ||
85 | Jaroslaw Dabrowski | 85 | ||
86 | Volodymyr Starchyk | 37 | ||
Opgave: 2e etappe | DNF |
Continental Team Astana
Rugnummer | Naam | Prestaties | Opmerkingen | Eindklassering |
---|---|---|---|---|
91 | Jevgeni Nepomnjasjtsji | Winnaar 7e etappe | 2 | |
92 | Abdraimzhan Ishanov | 5 | ||
93 | Alexandr Shushemoin | 29 | ||
94 | Daniil Fominykh | 3 | ||
95 | Nazar Jumabekov | 15 | ||
96 | Marco Benfatto | 91 | ||
97 | Tilegen Maidos | 55 |
Vélo-Club La Pomme Marseille
Rugnummer | Naam | Prestaties | Opmerkingen | Eindklassering |
---|---|---|---|---|
Opgave: 7e etappe | DNF | |||
102 | Thomas Vaubourzeix | 14 | ||
103 | Grégoire Tarride | 23 | ||
104 | Yoann Paillot | 39 | ||
105 | Antoine Lavieu | 22 | ||
106 | Benjamin Giraud | Winnaar 10e etappe | 64 | |
107 | Julien Antomarchi | 28 |
Drapac Cycling
Rugnummer | Naam | Prestaties | Opmerkingen | Eindklassering |
---|---|---|---|---|
Opgave: 5e etappe | DNF | |||
Opgave: 6e etappe | DNF | |||
113 | Robbie Hucker | 71 | ||
114 | Johnny Walker | 52 | ||
Opgave: 4e etappe | DNF | |||
116 | Floris Goesinnen | 76 | ||
Opgave: 2e etappe | DNF |
Abus-Nutrixxion
Rugnummer | Naam | Prestaties | Opmerkingen | Eindklassering |
---|---|---|---|---|
121 | Grischa Janorschke | 105 | ||
122 | Dirk Müller | 110 | ||
Opgave: 7e etappe | DNF | |||
124 | Tobias Dohlus | 87 | ||
125 | ||||
126 | Max Walsleben | 90 | ||
Opgave: 4e etappe | DNF |
Burgos BH-Castilla y León
Rugnummer | Naam | Prestaties | Opmerkingen | Eindklassering |
---|---|---|---|---|
131 | David Belda | 9 | ||
132 | Moisés Dueñas | 25 | ||
Opgave: 6e etappe | DNF | |||
134 | Dario Hernández Illana | 63 | ||
Opgave: 8e etappe | DNF | |||
136 | Efren Carazo Aguilera | 99 | ||
137 | Luis Guillermo Mas Bonet | 31 |
Atlas Personal-Jakroo
Rugnummer | Naam | Prestaties | Opmerkingen | Eindklassering |
---|---|---|---|---|
141 | Maksym Averin | 45 | ||
142 | Nicolas Baldo | 49 | ||
143 | Giorgio Brambilla | 96 | ||
144 | Mathieu Chiocca | 78 | ||
145 | Claudio Imhof | 108 | ||
Winnaar 5e etappe | Opgave: 8e etappe | DNF | ||
147 | Florian Salzinger | 107 |
Torku Şeker Spor
Rugnummer | Naam | Prestaties | Opmerkingen | Eindklassering |
---|---|---|---|---|
151 | Andrej Mizoerov | 4 | ||
152 | David de la Fuente | Winnaar 2e etappe | 15 | |
153 | Joeri Metloesjenko | 77 | ||
154 | Sergiy Grechyn | 20 | ||
155 | Nazim Bakirci (Turks kampioen) | 57 | ||
Opgave: 3e etappe | DNF | |||
157 | Miraç Kal | 60 |
Rietmu-Delfin
Rugnummer | Naam | Prestaties | Opmerkingen | Eindklassering |
---|---|---|---|---|
Opgave: 3e etappe | DNF | |||
162 | Mathieu Perget | 34 | ||
Opgave: 8e etappe | DNF | |||
Opgave: 2e etappe | DNF | |||
165 | Peeter Pruus | 74 | ||
166 | Andris Vosekalns | 118 | ||
167 | Andris Smirnovs | 114 |
Synergy Baku Cycling Project
Rugnummer | Naam | Prestaties | Opmerkingen | Eindklassering |
---|---|---|---|---|
171 | ||||
172 | John Kronborg Ebsen | 24 | ||
Opgave: 6e etappe | DNF | |||
Opgave: 3e etappe | DNF | |||
175 | Kirill Pozdnijakov | 42 | ||
176 | Rico Rogers | 92 | ||
177 | Oleksandr Surutkovych | 40 |
RTS Racing Team
Rugnummer | Naam | Prestaties | Opmerkingen | Eindklassering |
---|---|---|---|---|
Opgave: 8e etappe | DNF | |||
Opgave: 3e etappe | DNF | |||
183 | Muradjan Halmuratov | 53 | ||
184 | Vahid Ghaffari | 13 | ||
185 | Sun Jae Jang | 102 | ||
186 | Rahim Ememi | 11 | ||
187 | Amir Zargari | 7 |
Team Australia
Rugnummer | Naam | Prestaties | Opmerkingen | Eindklassering |
---|---|---|---|---|
191 | Mitchell Mulhem | 95 | ||
192 | Joshua Prete | 101 | ||
193 | Stuart Smith | 69 | ||
194 | Cameron Bayly | 117 | ||
Opgave: 5e etappe | DNF | |||
196 | Harry Carpenter | 79 | ||
197 | Brodie Talbot | 80 |
Gan Su Sports Lottery Cycling Team
Rugnummer | Naam | Prestaties | Opmerkingen | Eindklassering |
---|---|---|---|---|
201 | Yong Tai Wang | 100 | ||
202 | Zhi An Chen | 72 | ||
203 | Zeng Tao Yang | 121 | ||
Opgave: 8e etappe | DNF | |||
205 | Zhao Shun Zhang | 119 | ||
206 | Fenghong Guo | 75 | ||
207 | Cheng Xue | 115 |
Qinghai Tianyoude Cycling Team
Rugnummer | Naam | Prestaties | Opmerkingen | Eindklassering |
---|---|---|---|---|
211 | Xiaoyong Dong | 98 | ||
212 | Peilun Wu | 43 | ||
213 | Shengjun Wu | 93 | ||
214 | Jinde Zhang | 120 | ||
Opgave: 10e etappe | DNF | |||
Gediskwalificeerd: 4e etappe | DIQ | |||
Opgave: 6e etappe | DNF |
Etappe-overzicht
etappe | datum | start | finish | afstand | winnaar | klassementsleider |
---|---|---|---|---|---|---|
1e | 7 juli | Xining | Xining | 138 km | Sacha Modolo | Sacha Modolo |
2e | 8 juli | Huzhu | Guide | 151 km | David de la Fuente | David de la Fuente |
3e | 9 juli | Guide | Qinghaimeer | 148 km | Pourseyedigolakhour Mirsamad | Pourseyedigolakhour Mirsamad |
4e | 10 juli | Qinghaimeer | Tianjun | 227 km | Sacha Modolo | |
5e | 11 juli | Tianjun | Xihaizhen | 203 km | Oleksandr Polivoda | |
6e | 12 juli | Xihaizhen | Qilian Shan | 205 km | Robert Förster | |
7e | 13 juli | Qilian Shan | Qilian Shan | 82 km | Jevgeni Nepomnjasjtsji | |
8e | 14 juli | Qilian Shan | Zhangye | 201 km | Sacha Modolo | |
15 juli | Rustdag | |||||
9e | 16 juli | Zhangye | Zhangye | 117 km | Sacha Modolo | Pourseyedigolakhour Mirsamad |
10e | 17 juli | Wuwei | Jingtai | 191 km | Benjamin Giraud | |
11e | 18 juli | Yinchuan | Yinchuan | 123 km | Sacha Modolo | |
12e | 19 juli | Zhongwei | Zhongwei | 120 km | Sacha Modolo | |
13e | 20 juli | Lanzhou | Lanzhou | 96 km | Jacob Keough |
Etappe-uitslagen
1e etappe
2e etappe
|
|
3e etappe
|
|
4e etappe
|
|
5e etappe
|
|
6e etappe
|
|
7e etappe
|
|
8e etappe
|
|
9e etappe
|
|
10e etappe
|
|
11e etappe
|
|
12e etappe
|
|
13e etappe
Lanzhou - Lanzhou (96 km) | |||
Plaats | Naam | Ploeg | Tijd |
---|---|---|---|
Jacob Keough | Unitedhealthcare Pro Cycling | 1u52'45" | |
2 | Rico Rogers | Synergy Baku Cycling Project | z.t. |
3 | Francesco Chicchi | Vini Fantini-Selle Italia | z.t. |
114 | Floris Goesinnen | Drapac Cycling | +52" |
Eindklassementen
Algemeen klassement
|
Puntenklassement
Bergklassement
Beste Aziaat
|