Kwalificatiefase voor het hoofdtoernooi van de UEFA Women's Champions League 2022/23
De kwalificatiefase voor het hoofdtoernooi van de UEFA Women's Champions League 2022/23 begon op 18 augustus en eindigde op 29 september 2022. In totaal namen 67 teams deel aan de kwalificatiefase.
Data
Alle lotingen vonden plaats in het UEFA hoofdkantoor in Nyon, Zwitserland[1].
Ronde | Datum loting | Heenwedstrijd | Terugwedstrijd |
---|---|---|---|
1e ronde | 24 juni 2022 | 18 augustus 2022 (halve finales) | 21 augustus 2022 (wedstrijd om 3e plaats & finale) |
2e ronde | 31 augustus 2022 | 20 en 21 september 2022 | 28 en 29 september 2022 |
Instroming per ronde
In onderstaande lijst is te zien welk land wanneer instroomde en met hoeveel teams het deelnam.
Teams nieuw deze ronde: | Teams van de vorige ronde: | ||
---|---|---|---|
1e ronde | Kampioenen
(42 teams) |
|
|
Niet-kampioenen
(16 teams) |
|
||
2e ronde | Kampioenen
(14 teams) |
|
|
Niet-kampioenen
(10 teams) |
|
|
Deelnemende clubs
Onderstaande tabel geeft alle deelnemende clubs weer.
1e ronde
De eerste ronde werd gespeeld in een mini-toernooiformaat van elk vier teams. De loting vond plaats op 24 juni 2022[2]. Bij de loting werd ook bepaald welke clubs als hosts dienden voor de minitoernooien. De halve finales worden op 18 augustus 2022 gespeeld. De wedstrijden om de derde plaats en de finales worden op 21 augustus 2022 gespeeld.
Loting
Voorloting
Bij de lotingen wordt op basis van de UEFA Clubcoëfficiënt een lijst opgemaakt met geplaatste en ongeplaatste clubs, daarbij wordt een geplaatste club gekoppeld aan een ongeplaatste club, tenzij er alleen nog maar geplaatste of ongeplaatste clubs over zijn. In dat geval wordt de loting open.
|
|
Kampioenen
Toernooi 1
Gehost door ŽNK Pomurje.
Halve finale | Finale | |||||
18 augustus | ||||||
Valur Reykjavík | 2 | |||||
21 augustus | ||||||
FC Hayasa | 0 | |||||
Valur Reykjavík | 3 | |||||
18 augustus | ||||||
Shelbourne | 0 | |||||
ŽNK Pomurje | 0 | |||||
Shelbourne | 1 | |||||
Troostfinale | ||||||
21 augustus | ||||||
ŽNK Pomurje | 2 | |||||
FC Hayasa | 1 |
Halve finales
18 augustus 2022 17:30 uur |
ŽNK Pomurje | 0 – 1 | Shelbourne | Stadion: Fazanerijastadion, Murska Sobota Toeschouwers: 700 Scheidsrechter: Frederikke Lydia Søkjær |
Verslag | 4' O'Reilly | |||
18 augustus 2022 11:00 uur |
Valur Reykjavík | 2 – 0 | FC Hayasa | Stadion: Športni park Radenci, Radenci Toeschouwers: 30 Scheidsrechter: Silvia Gasperotti |
Hintzen 14' Speckmaier 90' (pen.) |
Verslag | |||
Troostfinale
21 augustus 2022 11:00 uur |
ŽNK Pomurje | 2 – 1 | FC Hayasa | Stadion: Športni park Radenci, Radenci Toeschouwers: 300 Scheidsrechter: Ioanna Allayiotou |
Kos 27' Horvat 34' |
Verslag | 48' Voronina | ||
Finale
21 augustus 2022 17:30 uur |
Valur Reykjavík | 3 – 0 | Shelbourne | Stadion: Fazanerijastadion, Murska Sobota Toeschouwers: 100 Scheidsrechter: Volha Tsiareshka |
Hintzen 20' Jóhannesdóttir 45' Vidarsdóttir 46' |
Verslag | |||
Toernooi 2
Gehost door PAOK Saloniki.
Halve finale | Finale | |||||
18 augustus | ||||||
PAOK Saloniki | 2 | |||||
21 augustus | ||||||
Swansea City | 0 | |||||
PAOK Saloniki | 0 | |||||
18 augustus | ||||||
Rangers LFC | 4 | |||||
Ferencváros | 1 | |||||
Rangers LFC | 3 | |||||
Troostfinale | ||||||
21 augustus | ||||||
Swansea City | 0 | |||||
Ferencváros | 7 |
Halve finales
18 augustus 2022 15:30 uur |
PAOK Saloniki | 2 – 0 | Swansea City | Stadion: Katerinistadion, Katerini Toeschouwers: 200 Scheidsrechter: Olivia Tschon |
Vlassopoulos 16', 70' | Verslag | |||
18 augustus 2022 20:00 uur |
Ferencváros | 1 – 3 | Rangers LFC | Stadion: Katerinistadion, Katerini Toeschouwers: 15 Scheidsrechter: Jurgita Mačikunytė |
Fishley 69' | Verslag | 14' (pen.), 48' Danielsson 89' Hay | ||
Troostfinale
21 augustus 2022 20:30 uur |
Swansea City | 0 – 7 | Ferencváros | Stadion: Katerinistadion, Katerini Toeschouwers: 45 Scheidsrechter: Kateryna Oesova |
Verslag | 35' Fishley 38', 55' Szabó 51' Bradić 70' Papp 83' Barker 87' (e.d.) Lake | |||
Finale
21 augustus 2022 15:30 uur |
PAOK Saloniki | 0 – 4 | Rangers LFC | Stadion: Katerinistadion, Katerini Toeschouwers: 200 Scheidsrechter: Alina Peşu |
Verslag | 50' Docherty 58' Davison 70' (e.d.) Papaioannou 86' Arnot | |||
Toernooi 3
Gehost door ŽNK Split.
Halve finale | Finale | |||||
18 augustus | ||||||
BIIK Kazygurt | 5 | |||||
21 augustus | ||||||
ŽNK Split | 1 | |||||
BIIK Kazygurt | 0 | |||||
18 augustus | ||||||
Zjytloboed-1 Charkov | 2 | |||||
Zjytloboed-1 Charkov | 5 | |||||
Lanchkhuti | 0 | |||||
Troostfinale | ||||||
21 augustus | ||||||
Lanchkhuti | 0 | |||||
ŽNK Split | 2 |
Halve finales
18 augustus 2022 18:00 uur |
BIIK Kazygurt | 5 – 1 | ŽNK Split | Stadion: Varteksstadion, Varaždin Toeschouwers: 350 Scheidsrechter: Anastasia Mylopoulou |
Chanda 18', 49', 64' Gabelia 58' Babshuk 88' (pen.) |
Verslag | 77' Kapetanović | ||
18 augustus 2022 11:00 uur |
Zjytloboed-1 Charkov | 5 – 0 | Lanchkhuti | Stadion: Varteksstadion, Varaždin Toeschouwers: 60 Scheidsrechter: Meitar Shemesh |
Kotjasj 1', 90+2' Kravtsjoek 7' Kalinina 40' Osipyan 78' |
Verslag | |||
Troostfinale
21 augustus 2022 11:00 uur |
Lanchkhuti | 0 – 2 | ŽNK Split | Stadion: Varteksstadion, Varaždin Toeschouwers: 100 Scheidsrechter: Emanuela Rusta |
Verslag | 36' (pen.) Hadžić 67' Mikulica | |||
Finale
21 augustus 2022 18:00 uur |
BIIK Kazygurt | 0 – 2 | Zjytloboed-1 Charkov | Stadion: Varteksstadion, Varaždin Toeschouwers: 100 Scheidsrechter: Minka Vekkeli |
Verslag | 52' Korsoen 79' Kravtsjoek | |||
Toernooi 4
Gehost door Apollon Ladies FC.
Halve finale | Finale | |||||
18 augustus | ||||||
FC Zürich | 6 | |||||
21 augustus | ||||||
KÍ Klaksvík | 0 | |||||
FC Zürich | 1 | |||||
18 augustus | ||||||
Apollon Ladies FC | 0 | |||||
Apollon Ladies FC | 3 | |||||
Rīgas FS | 0 | |||||
Troostfinale | ||||||
21 augustus | ||||||
KÍ Klaksvík | 1 | |||||
Rīgas FS (w.n.v.) | 2 |
Halve finales
18 augustus 2022 21:00 uur |
FC Zürich | 6 – 0 | KÍ Klaksvík | Stadion: Makariostadion, Nicosia Toeschouwers: 24 Scheidsrechter: Sofik Torosyan |
Riesen 9' Humm 23' Dubs 25' Pinther 59' Bernauer 62' Megroz 90+3' (pen.) |
Verslag | |||
18 augustus 2022 16:30 uur |
Apollon Ladies FC | 3 – 0 | Rīgas FS | Stadion: Makariostadion, Nicosia Toeschouwers: 150 Scheidsrechter: Irena Velevačkoska |
Gómez 16' Rojas Pino 27' Acheampong 88' |
Verslag | |||
Troostfinale
21 augustus 2022 21:00 uur |
KÍ Klaksvík | 1 – 2 (n.v.) | Rīgas FS | Stadion: Makariostadion, Nicosia Toeschouwers: 5 Scheidsrechter: Réka Molnar |
Klakstein 88' | Verslag | 15' (pen.) Ovsjankina 113' Poļuhoviča | ||
Finale
21 augustus 2022 16:30 uur |
FC Zürich | 1 – 0 | Apollon Ladies FC | Stadion: Makariostadion, Nicosia Toeschouwers: 155 Scheidsrechter: Eleni Antoniou |
Pinther 60' | Verslag | |||
Toernooi 5
Gehost door UKS SMS Łódź.
Halve finale | Finale | |||||
18 augustus | ||||||
RSC Anderlecht | 3 | |||||
21 augustus | ||||||
UKS SMS Łódź | 2 | |||||
RSC Anderlecht | 2 (3) | |||||
18 augustus | ||||||
KuPS Kuopio (w.n.s.) | 2 (4) | |||||
FC Gintra | 0 | |||||
KuPS Kuopio | 2 | |||||
Troostfinale | ||||||
21 augustus | ||||||
FC Gintra | 0 | |||||
UKS SMS Łódź | 1 |
Halve finales
18 augustus 2022 20:00 uur |
RSC Anderlecht | 3 – 2 | UKS SMS Łódź | Stadion: Stadion ŁKS, Łódź Toeschouwers: 1.884 Scheidsrechter: Louise Thompson |
Thornton 57', 90+1' Wajnblum 66' |
Verslag | 13' Redzia 49' (pen.) Kopinska | ||
18 augustus 2022 14:00 uur |
FC Gintra | 0 – 2 | KuPS Kuopio | Stadion: Stadion ŁKS, Łódź Toeschouwers: 125 Scheidsrechter: Tanja Račić |
Verslag | 28' Ruuskanen 35' Begolli | |||
Troostfinale
21 augustus 2022 12:00 uur |
FC Gintra | 0 – 1 | UKS SMS Łódź | Stadion: Stadion ŁKS, Łódź Toeschouwers: 396 Scheidsrechter: Alexandra Collin |
Verslag | 53' Rędzia | |||
Finale
21 augustus 2022 18:00 uur |
RSC Anderlecht | 2 – 2 (n.v.) 3 – 4 pen. |
KuPS Kuopio | Stadion: Stadion ŁKS, Łódź Toeschouwers: 255 Scheidsrechter: Jelena Cvetković |
Vătafu 35' Wijnants 102' |
Verslag | 55' (pen.), 119' Rochi | ||
Strafschoppen | ||||
---|---|---|---|---|
Deloose Toloba Wijnants De Keijzer Vătafu |
Rochi Peuhkurinen Siren Nora Simonen | |||
Toernooi 6
Gehost door Juventus FC.
Halve finale | Finale | |||||
18 augustus | ||||||
Juventus FC | 4 | |||||
21 augustus | ||||||
Racing Union | 0 | |||||
Juventus FC | 3 | |||||
18 augustus | ||||||
Kirjat Gat | 1 | |||||
Flora Tallinn | 0 | |||||
Kirjat Gat | 5 | |||||
Troostfinale | ||||||
21 augustus | ||||||
Flora Tallinn | 1 | |||||
Racing Union | 3 |
Halve finales
18 augustus 2022 20:30 uur |
Juventus FC | 4 – 0 | Racing Union | Stadion: Juventus Training Center, Turijn Toeschouwers: 459 Scheidsrechter: Jelena Kumer |
Rosucci 11' Girelli 21' Caruso 54' Bonfantini 61' |
Verslag | |||
18 augustus 2022 15:30 uur |
Flora Tallinn | 0 – 5 | Kirjat Gat | Stadion: Juventus Training Center, Turijn Toeschouwers: 25 Scheidsrechter: Merima Čelik |
Verslag | 3', 12', 52' Da Silva 68' Horovitz 84' Nakav | |||
Troostfinale
21 augustus 2022 15:30 uur |
Flora Tallinn | 1 – 3 | Racing Union | Stadion: Juventus Training Center, Turijn Toeschouwers: 32 Scheidsrechter: Ana Maria Alexandra Terteleac |
Volkov 51' | Verslag | 43', 54' Kohr 60' Dos Santos | ||
Finale
21 augustus 2022 20:30 uur |
Juventus FC | 3 – 1 | Kirjat Gat | Stadion: Juventus Training Center, Turijn Toeschouwers: 429 Scheidsrechter: Elia María Martínez Martínez |
Cantore 35' Zamanian 48' Caruso 90' |
Verslag | 52' Da Silva | ||
Toernooi 7
Gehost door Olimpia Cluj.
Halve finale | Finale | |||||
18 augustus | ||||||
SFK 2000 | 4 | |||||
21 augustus | ||||||
Birkirkara FC | 0 | |||||
SFK 2000 | 2 | |||||
18 augustus | ||||||
Olimpia Cluj | 1 | |||||
Olimpia Cluj (w.n.s.) | 0 (4) | |||||
Glentoran FC | 0 (2) | |||||
Troostfinale | ||||||
21 augustus | ||||||
Birkirkara FC | 2 | |||||
Glentoran FC | 1 |
Halve finales
18 augustus 2022 17:00 uur |
Olimpia Cluj | 0 – 0 (n.v.) 4 – 2 pen. |
Glentoran FC | Stadion: Cluj Arena, Cluj-Napoca Toeschouwers: 1.200 Scheidsrechter: Michèle Schmölzer |
Verslag | ||||
Strafschoppen | ||||
---|---|---|---|---|
Ciolacu Borodi Alba González Giurgiu Sara Jimenez |
Foy McDade Andrews Bailie | |||
18 augustus 2022 10:00 uur |
SFK 2000 | 4 – 0 | Birkirkara FC | Stadion: Cluj Arena, Cluj-Napoca Toeschouwers: 75 Scheidsrechter: Oxana Cruc |
Gačanica 15', 69' Spahić 50' Krajnić 81' |
Verslag | |||
Troostfinale
21 augustus 2022 10:00 uur |
Birkirkara FC | 2 – 1 | Glentoran FC | Stadion: Cluj Arena, Cluj-Napoca Toeschouwers: 20 Scheidsrechter: Anastasia Romanjoek |
Giusti 47' Zammit 58' |
Verslag | 13' Bailie | ||
Finale
21 augustus 2022 17:00 uur |
SFK 2000 | 2 – 1 | Olimpia Cluj | Stadion: Cluj Arena, Cluj-Napoca Toeschouwers: 900 Scheidsrechter: Lucie Šulcová |
Jelčić 33' Milinković 69' |
Verslag | 68' Ciolacu | ||
Toernooi 8
Gehost door FC Twente.
Halve finale | Finale | |||||
18 augustus | ||||||
FC Twente | 13 | |||||
21 augustus | ||||||
Agarista Anenii Noi | 0 | |||||
FC Twente | 1 | |||||
18 augustus | ||||||
SL Benfica | 2 | |||||
SL Benfica | 9 | |||||
KFF Hajvalia | 0 | |||||
Troostfinale | ||||||
21 augustus | ||||||
Agarista Anenii Noi | 0 | |||||
KFF Hajvalia | 7 |
Halve finales
18 augustus 2022 18:00 uur |
FC Twente | 13 – 0 | Agarista Anenii Noi | Stadion: Sportcampus Diekman, Enschede Toeschouwers: 350 Scheidsrechter: Andromachi Tsiofliki |
Van Dooren 8' Kalma 21', 23', 24', 28', 65', 90+2' Stolze 32', 39' B. Jansen 50' R. Jansen 54' Şaitan 85' (e.d.) Te Brake 90' |
Verslag | |||
18 augustus 2022 12:00 uur |
SL Benfica | 9 – 0 | KFF Hajvalia | Stadion: Sportcampus Diekman, Enschede Toeschouwers: 20 Scheidsrechter: Gamze Durmuş |
Rebelo 8' Cintra 15', 43', 59' Jéssica Silva 48' Ana Vitória 57' Norton 63' Lacasse 64' Alves 90+2' |
Verslag | |||
Troostfinale
21 augustus 2022 12:00 uur |
Agarista Anenii Noi | 0 – 7 | KFF Hajvalia | Stadion: Sportcampus Diekman, Enschede Toeschouwers: 45 Scheidsrechter: Kristina Georgieva |
Verslag | 20' Ramaj 31', 52', 79', 86' Berisha 34' (pen.) Kastrati 90+1' Krasniqi | |||
Finale
21 augustus 2022 18:00 uur |
FC Twente | 1 – 2 | SL Benfica | Stadion: Sportcampus Diekman, Enschede Toeschouwers: 500 Scheidsrechter: Maria Marotta |
R. Jansen 71' | Verslag | 11' Ana Vitória 61' Nazareth | ||
Toernooi 9
Gehost door ŽFK Ljuboten.
Halve finale | Finale | |||||
18 augustus | ||||||
Sankt Pölten | 7 | |||||
21 augustus | ||||||
ŽFK Ljuboten | 0 | |||||
Sankt Pölten | 3 | |||||
18 augustus | ||||||
Dinamo Minsk | 0 | |||||
Dinamo Minsk | 5 | |||||
Lokomotiv Stara | 0 | |||||
Troostfinale | ||||||
21 augustus | ||||||
Lokomotiv Stara | 5 | |||||
ŽFK Ljuboten | 1 |
Halve finales
18 augustus 2022 11:00 uur |
Dinamo Minsk | 5 – 0 | Lokomotiv Stara | Stadion: Petar Miloševski Training Centre, Skopje Toeschouwers: 72 Scheidsrechter: Martina Molinaro |
Pilipenko 33', 88' Valiuk 45+2', 76' Linnik 67' |
Verslag | |||
18 augustus 2022 17:00 uur |
Sankt Pölten | 7 – 0 | ŽFK Ljuboten | Stadion: Petar Miloševski Training Centre, Skopje Toeschouwers: 238 Scheidsrechter: Olatz Rivera Olmedo |
Mikolajová 3' Zver 5' Meyer 12', 49' Fuchs 52', 90+1' Schumacher 90+3' |
Verslag | |||
Troostfinale
21 augustus 2022 17:00 uur |
Lokomotiv Stara | 5 – 1 | ŽFK Ljuboten | Stadion: Petar Miloševski Training Centre, Skopje Toeschouwers: 78 Scheidsrechter: Zoe Stavrou |
Naydenova 2' Skorynina 16', 48' Rus 44' (pen.) Rafaela Lopes 45+1' |
Verslag | 68' Petrovska | ||
Finale
21 augustus 2022 11:00 uur |
Sankt Pölten | 3 – 0 | Dinamo Minsk | Stadion: Petar Miloševski Training Centre, Skopje Toeschouwers: 50 Scheidsrechter: Rasa Grigonė |
Zágor 10' Brunnthaler 18', 77' |
Verslag | |||
Toernooi 10
Gehost door Breznica Pljevlja.
Halve finale | Finale | |||||
18 augustus | ||||||
Breznica Pljevlja | 2 | |||||
21 augustus | ||||||
Spartak Myjava | 3 | |||||
Vllaznia Shkodër | 1 | |||||
Spartak Myjava | 0 | |||||
Halve finale
18 augustus 2022 18:00 uur |
Breznica Pljevlja | 2 – 3 | Spartak Myjava | Stadion: Pod Malim Brdom Stadion, Petrovac Toeschouwers: 300 Scheidsrechter: Ljoedmyla Telboech |
Đurđevac 13' Vujadinović 20' |
Verslag | 26', 85' Retkesová 78' (pen.) Bogorova | ||
Finale
21 augustus 2022 18:00 uur |
Vllaznia Shkodër | 1 – 0 | Spartak Myjava | Stadion: Pod Malim Brdom Stadion, Petrovac Toeschouwers: 200 Scheidsrechter: Tatyana Sorokopudova |
Shala 44' | Verslag | |||
Toernooi 11
Gehost door Spartak Subotica.
Halve finale | Finale | |||||
18 augustus | ||||||
SK Brann Kvinner | 1 | |||||
21 augustus | ||||||
ALG Spor | 0 | |||||
Spartak Subotica | 1 | |||||
SK Brann Kvinner | 3 | |||||
Halve finale
18 augustus 2022 17:00 uur |
SK Brann Kvinner | 1 – 0 | ALG Spor | Stadion: TSC Arena, Bačka Topola Toeschouwers: 157 Scheidsrechter: Caroline Lanssens |
Brochmann 4' | Verslag | |||
Finale
21 augustus 2022 19:00 uur |
Spartak Subotica | 1 – 3 | SK Brann Kvinner | Stadion: Gradskistadion, Subotica Toeschouwers: 490 Scheidsrechter: Viola Raudziņa |
Filipović 72' | Verslag | 21' Engesvik 25' Yallop 55' Brochmann | ||
Niet-kampioenen
Toernooi 1
Gehost door Glasgow City.
Halve finale | Finale | |||||
18 augustus | ||||||
Paris FC | 3 | |||||
21 augustus | ||||||
Servette FC | 0 | |||||
Paris FC | 0 (4) | |||||
18 augustus | ||||||
AS Roma (w.n.s.) | 0 (5) | |||||
Glasgow City | 1 | |||||
AS Roma | 3 | |||||
Troostfinale | ||||||
21 augustus | ||||||
Servette FC | 1 | |||||
Glasgow City | 0 |
Halve finales
18 augustus 2022 14:00 uur |
Paris FC | 3 – 0 | Servette FC | Stadion: Petershill Park, Glasgow Toeschouwers: 51 Scheidsrechter: Veronika Kovarova |
Matéo 9', 85' Clemaron 32' (e.d.) |
Verslag | |||
18 augustus 2022 20:35 uur |
Glasgow City | 1 – 3 | AS Roma | Stadion: Petershill Park, Glasgow Toeschouwers: 784 Scheidsrechter: Ainara Acevedo |
Minami 20' (e.d.) | Verslag | 12', 59' Glionna 81' Lázaro | ||
Troostfinale
21 augustus 2022 13:00 uur |
Servette FC | 1 – 0 | Glasgow City | Stadion: Petershill Park, Glasgow Toeschouwers: 162 Scheidsrechter: Frida Nielsen |
Korhonen 90+2' | Verslag | |||
Finale
21 augustus 2022 19:00 uur |
Paris FC | 0 – 0 (n.v.) 4 – 5 pen. |
AS Roma | Stadion: Petershill Park, Glasgow Toeschouwers: 95 Scheidsrechter: Angelika Soeder |
Verslag | ||||
Strafschoppen | ||||
---|---|---|---|---|
Thiney Clara Matéo Sarr Greboval Butel |
Giugliano Alves Serturini Linari Haavi | |||
Toernooi 2
Gehost door Rosenborg BK.
Halve finale | Finale | |||||
18 augustus | ||||||
FK Minsk | 2 | |||||
21 augustus | ||||||
1. FC Slovácko | 1 | |||||
FK Minsk | 0 | |||||
18 augustus | ||||||
Rosenborg BK | 1 | |||||
Breiðablik | 2 | |||||
Rosenborg BK | 4 | |||||
Troostfinale | ||||||
21 augustus | ||||||
1. FC Slovácko | 0 | |||||
Breiðablik | 3 |
Halve finales
18 augustus 2022 12:00 uur |
FK Minsk | 2 – 1 | 1. FC Slovácko | Stadion: Koteng Arena, Trondheim Toeschouwers: 47 Scheidsrechter: Abigail Marriott |
Pobegaylo 24' Surovtseva 33' |
Verslag | 84' Jelínková | ||
18 augustus 2022 18:00 uur |
Breiðablik | 2 – 4 | Rosenborg BK | Stadion: Koteng Arena, Trondheim Toeschouwers: 411 Scheidsrechter: Galiya Echeva |
Anasi 67' Hálfdánardóttir 69' |
Verslag | 4', 19' Nautnes 11' Andreassen 47' Ziemer | ||
Troostfinale
21 augustus 2022 11:00 uur |
1. FC Slovácko | 0 – 3 | Breiðablik | Stadion: Koteng Arena, Trondheim Toeschouwers: 30 Scheidsrechter: Reelika Turi |
Verslag | 44', 79', 81' Hálfdánardóttir | |||
Finale
21 augustus 2022 17:00 uur |
FK Minsk | 0 – 1 | Rosenborg BK | Stadion: Koteng Arena, Trondheim Toeschouwers: 350 Scheidsrechter: Ewa Augustyn |
Verslag | 72' Nautnes | |||
Toernooi 3
Gehost door Fortuna Hjørring.
Halve finale | Finale | |||||
18 augustus | ||||||
AFC Ajax | 3 | |||||
21 augustus | ||||||
Kristianstads DFF | 1 | |||||
AFC Ajax | 2 | |||||
18 augustus | ||||||
Eintracht Frankfurt | 1 | |||||
Fortuna Hjørring | 0 | |||||
Eintracht Frankfurt | 2 | |||||
Troostfinale | ||||||
21 augustus | ||||||
Fortuna Hjørring | 2 | |||||
Kristianstads DFF (w.n.v.) | 3 |
Halve finales
18 augustus 2022 14:00 uur |
AFC Ajax | 3 – 1 | Kristianstads DFF | Stadion: Hjørringstadion, Hjørring Toeschouwers: 123 Scheidsrechter: Victoria Beyer |
Pelova 63' Bakker 84' Grant 90+3' |
Verslag | 19' Viens | ||
18 augustus 2022 19:00 uur |
Fortuna Hjørring | 0 – 2 | Eintracht Frankfurt | Stadion: Hjørringstadion, Hjørring Toeschouwers: 507 Scheidsrechter: Katalin Sipos |
Verslag | 15' Prašnikar 18' (e.d.) Ficzay | |||
Troostfinale
21 augustus 2022 18:00 uur |
Fortuna Hjørring | 2 – 3 (n.v.) | Kristianstads DFF | Stadion: Hjørringstadion, Hjørring Toeschouwers: 170 Scheidsrechter: Justina Lavrenovaite |
Larsen 14' Ficzay 66' |
Verslag | 26', 115' Carle 73' Andradóttir | ||
Finale
21 augustus 2022 13:00 uur |
AFC Ajax | 2 – 1 | Eintracht Frankfurt | Stadion: Hjørringstadion, Hjørring Toeschouwers: 183 Scheidsrechter: Sabina Bolic |
Grant 8' Pelova 90+2' |
Verslag | 57' Prašnikar | ||
Toernooi 4
Gehost door Real Madrid.
Halve finale | Finale | |||||
18 augustus | ||||||
Manchester City | 6 | |||||
21 augustus | ||||||
Tomiris-Turan | 0 | |||||
Manchester City | 0 | |||||
18 augustus | ||||||
Real Madrid | 1 | |||||
Real Madrid | 6 | |||||
Sturm Graz | 0 | |||||
Troostfinale | ||||||
21 augustus | ||||||
Sturm Graz | 5 | |||||
Tomiris-Turan | 1 |
Halve finales
18 augustus 2022 21:00 uur |
Real Madrid | 6 – 0 | Sturm Graz | Stadion: Estadio Alfredo Di Stéfano, Madrid Toeschouwers: 2.340 Scheidsrechter: Aleksandra Česen |
González 15', 52', 62', 67' Feller 37' Del Castillo 74' |
Verslag | |||
18 augustus 2022 21:00 uur |
Manchester City | 6 – 0 | Tomiris-Turan | Stadion: Campo 11, Madrid Toeschouwers: 89 Scheidsrechter: Marina Živković |
Shaw 4', 21' Hemp 45+1' Losada 82' Castellanos 89' (pen.) Sharifova 90+2' (e.d.) |
Verslag | |||
Troostfinale
21 augustus 2022 11:00 uur |
Sturm Graz | 5 – 1 | Tomiris-Turan | Stadion: Campo 11, Madrid Toeschouwers: 57 Scheidsrechter: Maria Sole Caputi |
Matuschewski 2', 21' Wirnsberger 45' Uka 88' Bertolo 90+7' |
Verslag | 69' Nurusheva | ||
Finale
21 augustus 2022 21:00 uur |
Manchester City | 0 – 1 | Real Madrid | Stadion: Estadio Alfredo Di Stéfano, Madrid Toeschouwers: 2.811 Scheidsrechter: Shona Shukrula |
Verslag | 15' Weir | |||
2e ronde
De loting voor tweede ronde vind plaats op 1 september 2022. De heenwedstrijden werden op 20 en 21 september gespeeld en de terugwedstrijden op 28 en 29 september 2022 gespeeld.
Loting
Voorloting
Bij de lotingen wordt op basis van de UEFA Clubcoëfficiënt een lijst opgemaakt met geplaatste en ongeplaatste clubs, daarbij wordt een geplaatste club gekoppeld aan een ongeplaatste club, tenzij er alleen nog maar geplaatste of ongeplaatste clubs over zijn. In dat geval wordt de loting open.
|
|
Overzicht
Kampioenen
Team 1 | Tot. | Team 2 | 1e wedstr. | 2e wedstr. |
---|---|---|---|---|
Zjytloboed-1 Charkov | Wedstrijd 1 | Vllaznia Shkodër | ||
SFK 2000 | Wedstrijd 2 | FC Zürich | ||
Rangers LFC | Wedstrijd 3 | SL Benfica | ||
KuPS Kuopio | Wedstrijd 4 | Sankt Pölten | ||
Valur Reykjavík | Wedstrijd 5 | Slavia Praag | ||
SK Brann Kvinner | Wedstrijd 6 | FC Rosengård | ||
HB Køge | Wedstrijd 7 | Juventus FC |
Niet-kampioenen
Team 1 | Tot. | Team 2 | 1e wedstr. | 2e wedstr. |
---|---|---|---|---|
Arsenal WFC | Wedstrijd 1 | AFC Ajax | ||
Paris Saint-Germain | Wedstrijd 2 | BK Häcken | ||
Real Sociedad | Wedstrijd 3 | Bayern München | ||
Rosenborg BK | Wedstrijd 4 | Real Madrid | ||
Sparta Praag | Wedstrijd 5 | AS Roma |
Wedstrijden
Kampioenen
20/21 september 2022 |
Zjytloboed-1 Charkov | – | Vllaznia Shkodër | |
28/29 september 2022 |
Vllaznia Shkodër | – | Zjytloboed-1 Charkov | |
20/21 september 2022 |
SFK 2000 | – | FC Zürich | |
28/29 september 2022 |
FC Zürich | – | SFK 2000 | |
20/21 september 2022 |
Rangers LFC | – | SL Benfica | |
28/29 september 2022 |
SL Benfica | – | Rangers LFC | |
20/21 september 2022 |
KuPS Kuopio | – | Sankt Pölten | |
28/29 september 2022 |
Sankt Pölten | – | KuPS Kuopio | |
20/21 september 2022 |
Valur Reykjavík | – | Slavia Praag | |
28/29 september 2022 |
Slavia Praag | – | Valur Reykjavík | |
20/21 september 2022 |
SK Brann Kvinner | – | FC Rosengård | |
28/29 september 2022 |
FC Rosengård | – | SK Brann Kvinner | |
20/21 september 2022 |
HB Køge | – | Juventus FC | |
28/29 september 2022 |
Juventus FC | – | HB Køge | |
Niet-kampioenen
20/21 september 2022 |
Arsenal WFC | – | AFC Ajax | |
28/29 september 2022 |
AFC Ajax | – | Arsenal WFC | |
20/21 september 2022 |
Paris Saint-Germain | – | BK Häcken | |
28/29 september 2022 |
BK Häcken | – | Paris Saint-Germain | |
20/21 september 2022 |
Real Sociedad | – | Bayern München | |
28/29 september 2022 |
Bayern München | – | Real Sociedad | |
20/21 september 2022 |
Rosenborg BK | – | Real Madrid | |
28/29 september 2022 |
Real Madrid | – | Rosenborg BK | |
20/21 september 2022 |
Sparta Praag | – | AS Roma | |
28/29 september 2022 |
AS Roma | – | Sparta Praag | |
Noten
Referenties
- ↑ 2022/23 UEFA Women's calendar. UEFA.com. Union of European Football Associations. Gearchiveerd op 11 april 2023.
- ↑ (en) Women's Champions League round 1 draw: See the ties UEFA, 24 juni 2022. Gearchiveerd op 7 oktober 2022.