Kwalificatiefase voor het hoofdtoernooi van de UEFA Europa League 2022/23
De kwalificatiefase voor het hoofdtoernooi van de UEFA Europa League 2022/23 begon op 4 augustus en eindigde op 25 augustus 2022. In totaal namen 27 teams deel aan de kwalificatiefase.
Data
Alle lotingen vonden plaats in het UEFA hoofdkantoor in Nyon, Zwitserland.
Fase | Ronde | Datum loting | Heenwedstrijd | Terugwedstrijd |
---|---|---|---|---|
Kwalificatie | Derde kwalificatieronde | 18 juli 2022 | 4 augustus 2022 | 11 augustus 2022 |
Play-off | Play-offronde | 1 augustus 2022 | 18 augustus 2022 | 25 augustus 2022 |
Instroming per ronde
In onderstaande lijst is te zien welk land wanneer instroomde en met hoeveel teams het deelnam.
Teams nieuw deze ronde: | Teams van de vorige ronde: | Teams vanuit de Champions League: | ||
---|---|---|---|---|
Derde kwalificatieronde | Kampioenen
(10 teams) |
| ||
Niet-kampioenen
(4 teams) |
|
| ||
Play-offronde
(20 teams) |
|
|
|
Deelnemende clubs
Onderstaande tabel geeft alle deelnemende clubs weer. Ook toont het in welke ronde de club van start ging en in welke ronde het werd uitgeschakeld.
Competitie | Derde kwalificatieronde | Play-offronde | ||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Team | Coeff. | Team | Coeff. | |||||||||||||||||||||||
Kampioenen | NK Maribor 1.1 | 14.000 | Olympiakos Piraeus 1.1 | 41.000 | ||||||||||||||||||||||
Slovan Bratislava 1.1 | 13.000 | KAA Gent 2 | 27.500 | |||||||||||||||||||||||
F91 Dudelange 1.1 | 8.500 | Malmö FF 1.1 | 23.500 | |||||||||||||||||||||||
Linfield FC 1.1 | 7.000 | PFK Loedogorets 2.1 | 23.000 | |||||||||||||||||||||||
KF Shkupi 1.1 | 4.500 | Sheriff Tiraspol 2.1 | 22.500 | |||||||||||||||||||||||
Niet-kampioenen | FK Partizan 1 | 24.500 | Ferencváros 2.1 | 15.500 | ||||||||||||||||||||||
1. FC Slovácko 1 | 5.560 | Fenerbahçe SK 1.2 | 14.500 | |||||||||||||||||||||||
Apollon Limasol 2.1 | 14.000 | |||||||||||||||||||||||||
HJK Helsinki 1.1 | 8.500 | |||||||||||||||||||||||||
FK Žalgiris 2.1 | 8.000 | |||||||||||||||||||||||||
Austria Wien 2 | 7.770 | |||||||||||||||||||||||||
AEK Larnaca 1.2 | 7.500 | |||||||||||||||||||||||||
Heart of Midlothian 2 | 7.380 | |||||||||||||||||||||||||
Omonia Nicosia 2 | 7.000 | |||||||||||||||||||||||||
Shamrock Rovers 1.1 | 7.000 | |||||||||||||||||||||||||
FC Zürich 1.1 | 7.000 | |||||||||||||||||||||||||
Sivasspor 2 | 6.500 | |||||||||||||||||||||||||
SK Dnipro-1 2 | 6.360 | |||||||||||||||||||||||||
Silkeborg IF 2 | 5.435 | |||||||||||||||||||||||||
Pjoenik Jerevan 2.1 | 4.250 | |||||||||||||||||||||||||
|
Kwalificatiefase
De UEFA hanteert de volgende voorwaarden bij de lotingen.
- Clubs uit de landen Servië en Kosovo kunnen niet tegen elkaar loten. Dit geldt ook voor de landen Bosnië en Herzegovina en Kosovo, maar ook voor Armenië en Azerbeidzjan, Wit-Rusland en Oekraïne en Armenië en Turkije.
Opmerking: Mochten deze voorwaarden zich toch voordoen, dan wordt er geschoven met de wedstrijden om toch een juiste loting te krijgen. - De wedstrijden vanaf de derde kwalificatieronde worden over twee wedstrijden gespeeld (heen en terug).
- Bij een gelijke eindstand over twee wedstrijden werd er overgegaan op het spelen van een verlenging en als dat nodig was een strafschoppenserie.
Bij de lotingen werd op basis van de UEFA Clubcoëfficiënt een lijst opgemaakt met geplaatste en ongeplaatste clubs, daarbij werd een geplaatste club gekoppeld aan een ongeplaatste club, tenzij er alleen nog maar geplaatste of ongeplaatste clubs over waren. In dat geval werd de loting open. Deze lijst werd in een aantal gevallen weer onderverdeeld in groepen om de loting zo snel en makkelijk mogelijk te laten verlopen. Deze groepen werden via een voorloting bepaald.
Derde kwalificatieronde
De loting vond plaats op 18 juli 2022[1]. De derde kwalificatieronde bestond uit twee aparte constructies: een voor kampioenen en een voor niet-kampioenen. De heenwedstrijden werden gespeeld op 4 augustus, de terugwedstrijden op 11 augustus 2022. De verliezende clubs uit beide constructies stroomden door naar de play-offronde van de UEFA Europa Conference League 2022/23.
Loting
Kampioenen
Aan de derde kwalificatieronde voor kampioenen deden 10 clubs mee: de 10 verliezende clubs die instroomden vanuit de tweede kwalificatieronde (kampioenen) van de UEFA Champions League 2022/23 hadden een ongeplaatste status.
Geplaatst | Ongeplaatst | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Team | Coeff. | Team | Coeff. | |||||||||||
NK Maribor * | 14.000 | |||||||||||||
Slovan Bratislava * | 13.000 | |||||||||||||
HJK Helsinki * | 8.500 | |||||||||||||
F91 Dudelange * | 8.500 | |||||||||||||
Malmö FF * | ( | 8.000)|||||||||||||
Olympiakos Piraeus * | ( | 7.000)|||||||||||||
Linfield FC * | 7.000 | |||||||||||||
Shamrock Rovers * | 7.000 | |||||||||||||
FC Zürich * | 7.000 | |||||||||||||
KF Shkupi * | 4.500 | |||||||||||||
|
Niet-kampioenen
Aan de derde kwalificatieronde voor niet-kampioenen deden 4 clubs mee: 2 nieuwe clubs hadden een geplaatste status en de 2 verliezende clubs die instroomden vanuit de tweede kwalificatieronde (niet-kampioenen) van de UEFA Champions League 2022/23 hadden een ongeplaatste status.
Geplaatst | Ongeplaatst | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Team | Coeff. | Team | Coeff. | |||||||||
FK Partizan | 24.500 | Fenerbahçe SK * | 14.500 | |||||||||
1. FC Slovácko | 5.560 | AEK Larnaca * | 7.500 | |||||||||
|
Uitslag loting en uitslagen
Team 1 | Tot. | Team 2 | 1e wedstr. | 2e wedstr. |
---|---|---|---|---|
Kampioenen | ||||
Malmö FF | 5 – 2 | F91 Dudelange | 3 – 0 | 2 – 2 |
Shamrock Rovers | 5 – 2 | KF Shkupi | 3 – 1 | 2 – 1 |
Linfield FC | 0 – 5 | FC Zürich | 0 – 2 | 0 – 3 |
Olympiakos Piraeus | 3 – 3 (4 – 3 pen.) | Slovan Bratislava | 1 – 1 | 2 – 2 (n.v.) |
NK Maribor | 0 – 3 | HJK Helsinki | 0 – 2 | 0 – 1 |
Niet-kampioenen | ||||
AEK Larnaca | 4 – 3 | FK Partizan | 2 – 1 | 2 – 2 |
Fenerbahçe SK | 4 – 1 | 1. FC Slovácko | 3 – 0 | 1 – 1 |
Wedstrijden
Heen- en terugwedstrijden
4 augustus 2022 19:00 uur |
Malmö FF | 3 – 0 | F91 Dudelange | Stadion: Eleda Stadion, Malmö Toeschouwers: 11.172 Scheidsrechter: Enea Jorgji |
Thelin 54' Toivonen 81' Birmančević 85' |
Verslag | 21', 31' Morren | ||
11 augustus 2022 20:00 uur |
F91 Dudelange | 2 – 2 | Malmö FF | Stadion: Stade de Luxembourg, Luxemburg Toeschouwers: 898 Scheidsrechter: Ricardo de Burgos Bengoetxea |
Hadji 56' Sinani 61' |
Verslag | 52' Turay 52' Toivonen | ||
Bijz.: Malmö FF won over twee wedstrijden met een totaalscore van 5 – 2. |
4 augustus 2022 21:00 uur |
Shamrock Rovers | 3 – 1 | KF Shkupi | Stadion: Tallaght Stadium, Dublin Toeschouwers: 6.455 Scheidsrechter: Bartosz Frankowski |
Burke 13' (pen.) Watts 29' O'Neill 90+8' |
Verslag | 77' Queven 31', 84' Hamidi | ||
9 augustus 2022 21:00 uur |
KF Shkupi | 1 – 2 | Shamrock Rovers | Stadion: Toše Proeskiarena, Skopje Toeschouwers: 4.870 Scheidsrechter: Aleksej Koelbakov |
Adetunji 90+4' | Verslag | 65' Gaffney 85' Emakhu | ||
Bijz.: Shamrock Rovers won over twee wedstrijden met een totaalscore van 5 – 2. |
4 augustus 2022 20:45 uur |
Linfield FC | 0 – 2 | FC Zürich | Stadion: Windsor Park, Belfast Toeschouwers: 3.044 Scheidsrechter: Marco Di Bello |
Verslag | 8' Tosin 64' Gnonto | |||
11 augustus 2022 19:00 uur |
FC Zürich | 3 – 0 | Linfield FC | Stadion: Letzigrund, Zürich Toeschouwers: 7.904 Scheidsrechter: Harm Osmers |
Avdijaj 11', 26' Santini 84' |
Verslag | |||
Bijz.: FC Zürich won over twee wedstrijden met een totaalscore van 5 – 0. |
4 augustus 2022 21:00 uur |
Olympiakos Piraeus | 1 – 1 | Slovan Bratislava | Stadion: Georgios Karaiskákisstadion, Piraeus Toeschouwers: 15.585 Scheidsrechter: Lawrence Visser |
El-Arabi 86' | Verslag | 63' Green | ||
11 augustus 2022 20:30 uur |
Slovan Bratislava | 2 – 2 (n.v.) 3 – 4 pen. |
Olympiakos Piraeus | Stadion: Národný futbalový štadión, Bratislava Toeschouwers: 18.133 Scheidsrechter: Glenn Nyberg |
Šaponjić 90+4' Abena 66', 90+7' Green 108' |
Verslag | 10' Zinckernagel 101' Camara | ||
Strafschoppen | ||||
---|---|---|---|---|
Ramírez Šaponjić Kucka Green Tsjakvetadze |
Kunde Bouchalakis Masouras Ávila Valbuena | |||
Bijz.: Olympiakos Piraeus speelde over twee wedstrijden gelijk met een totaalscore van 3 – 3, maar won de strafschoppenserie met 4 – 3. |
4 augustus 2022 20:15 uur |
NK Maribor | 0 – 2 | HJK Helsinki | Stadion: Ljudski vrt-stadion, Maribor Toeschouwers: 6.000 Scheidsrechter: Georgi Kabakov |
Verslag | 47' Browne 64' Radulović | |||
11 augustus 2022 18:00 uur |
HJK Helsinki | 1 – 0 | NK Maribor | Stadion: Bolt Arena, Helsinki Toeschouwers: 6.487 Scheidsrechter: Tobias Stieler |
Hostikka 54' | Verslag | |||
Bijz.: HJK Helsinki won over twee wedstrijden met een totaalscore van 3 – 0. |
4 augustus 2022 18:00 uur |
AEK Larnaca | 2 – 1 | FK Partizan | Stadion: AEK Arena, Larnaca Toeschouwers: 4.250 Scheidsrechter: Andris Treimanis |
Ángel García 34' Miličević 70' |
Verslag | 18' Menig | ||
11 augustus 2022 21:00 uur |
FK Partizan | 2 – 2 | AEK Larnaca | Stadion: Partizanstadion, Belgrado Toeschouwers: 10.802 Scheidsrechter: José María Sánchez Martínez |
Ricardo Gomes 24', 54' | Verslag | 51' Gyurcsó 57' Faraj | ||
Bijz.: AEK Larnaca won over twee wedstrijden met een totaalscore van 4 – 3. |
4 augustus 2022 19:00 uur |
Fenerbahçe SK | 3 – 0 | 1. FC Slovácko | Stadion: Şükrü Saracoğlustadion, Istanboel Toeschouwers: 35.536 Scheidsrechter: João Pinheiro |
Emre Mor 17' Lincoln 45+2', 81' |
Verslag | 27', 48' Hofman | ||
11 augustus 2022 19:00 uur |
1. FC Slovácko | 1 – 1 | Fenerbahçe SK | Stadion: Městský fotbalový stadion Miroslava Valenty, Uherské Hradiště Toeschouwers: 6.520 Scheidsrechter: Nikola Dabanović |
Šašinka 58' | Verslag | 56' Dursun | ||
Bijz.: Fenerbahçe SK won over twee wedstrijden met een totaalscore van 4 – 1. |
Play-offronde
Aan de play-offronde deden 20 clubs mee: 7 nieuwe clubs, de 7 winnaars van de derde kwalificatieronde uit beide constructies en de 6 verliezers van de derde kwalificatieronde (kampioenen) van de UEFA Champions League 2022/23. De loting vond plaats op 2 augustus 2022[2]. De heenwedstrijden werden gespeeld op 18 augustus, de terugwedstrijden op 25 augustus 2022. De verliezende clubs stroomden door naar de groepsfase van de UEFA Europa Conference League.
Loting
Team | Coeff. | Team | Coeff. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Olympiakos Piraeus | 41.000 | FK Žalgiris | 8.000 | |||||||||
KAA Gent | 27.500 | Austria Wien | 7.770 | |||||||||
AEK Larnaca | (24.500) | Heart of Midlothian | 7.380 | |||||||||
Malmö FF | 23.500 | Omonia Nicosia | 7.000 | |||||||||
PFK Loedogorets | 23.000 | Shamrock Rovers | 7.000 | |||||||||
Sheriff Tiraspol | 22.500 | FC Zürich | (7.000) | |||||||||
Ferencváros | 15.500 | Sivasspor | 6.500 | |||||||||
Fenerbahçe SK | 14.500 | SK Dnipro-1 | 6.360 | |||||||||
Apollon Limasol | 14.000 | Silkeborg IF | 5.435 | |||||||||
HJK Helsinki | (14.000) | Pjoenik Jerevan | 4.250 | |||||||||
|
- Voorloting
De 20 clubs werden verdeeld over 4 prioriteitsgroepen en de indeling was als volgt:
- Prioriteit 1: 6 clubs van de hoogste geplaatste landen die in deze ronde waren ingeschreven.
- Prioriteit 2: 6 verliezers van de derde kwalificatieronde (kampioenen) van de UEFA Champions League 2022/23.
- Prioriteit 3: 5 winnaars van de derde kwalificatieronde (kampioenen).
- Prioriteit 4: De resterende club van de laagste geplaatste land die in deze ronde was ingeschreven en 2 winnaars van de derde kwalificatieronde (niet-kampioenen).
Prioriteit 1 | Prioriteit 2 | Prioriteit 3 | Prioriteit 4 |
---|---|---|---|
KAA Gent Austria Wien Heart of Midlothian Sivasspor SK Dnipro-1 Silkeborg IF |
PFK Loedogorets * Sheriff Tiraspol * Ferencváros * Apollon Limasol * FK Žalgiris * Pjoenik Jerevan * |
Olympiakos Piraeus * Malmö FF * HJK Helsinki * Shamrock Rovers * FC Zürich * |
Fenerbahçe SK * AEK Larnaca * Omonia Nicosia ** |
* Deze clubs waren tijdens de loting nog niet bekend.
** Na de herindeling van de toegangslijst werd Omonia Nicosia vrijgeloot voor de derde kwalificatieronde voor niet-kampioenen, maar voor de loting werd Omonia Nicosia toch in de Prioriteit 4-groep geplaatst.
De procedure van de loting was als volgt:
Clubs uit dezelfde landen konden tegen elkaar loten.
1. Drie clubs uit Pot 1 (prioriteit 1) werden gekoppeld aan de drie clubs in Pot 4 (prioriteit 4).
2. De drie overgebleven clubs van Pot 1 (prioriteit 1) werden vervolgens gekoppeld aan clubs uit Pot 3 (prioriteit 3).
3. De twee overgebleven Pot 3 (prioriteit 3) clubs werden vervolgens gekoppeld aan clubs uit Pot 2 (prioriteit 2).
4. De vier overgebleven Pot 2 (prioriteit 2) clubs werden vervolgens een voor een geloot om de negende en tiende wedstrijden te voltooien (open loting).
Uitslag loting en uitslagen
Team 1 | Tot. | Team 2 | 1e wedstr. | 2e wedstr. |
---|---|---|---|---|
SK Dnipro-1 | 1 – 5 | AEK Larnaca | 1 – 2 | 0 – 3 |
KAA Gent | 0 – 4 | Omonia Nicosia | 0 – 2 | 0 – 2 |
Austria Wien | 1 – 6 | Fenerbahçe SK | 0 – 2 | 1 – 4 |
FC Zürich | 3 – 1 | Heart of Midlothian | 2 – 1 | 1 – 0 |
HJK Helsinki | 2 – 1 | Silkeborg IF | 1 – 0 | 1 – 1 |
Malmö FF | 5 – 1 | Sivasspor | 3 – 1 | 2 – 0 |
Ferencváros | 4 – 1 | Shamrock Rovers | 4 – 0 | 0 – 1 |
Apollon Limasol | 2 – 2 (1 – 3 pen.) | Olympiakos Piraeus | 1 – 1 | 1 – 1 (n.v.) |
Pjoenik Jerevan | 0 – 0 (2 – 3 pen.) | Sheriff Tiraspol | 0 – 0 | 0 – 0 (n.v.) |
PFK Loedogorets | 4 – 3 | FK Žalgiris | 1 – 0 | 3 – 3 (n.v.) |
Wedstrijden
Heen- en terugwedstrijden
18 augustus 2022 20:00 uur |
SK Dnipro-1 | 1 – 2 | AEK Larnaca | Stadion: Košická futbalová aréna, Košice (Slowakije)[noot 1] Toeschouwers: 3.450 Scheidsrechter: Tobias Stieler |
Svatok 90' Sarapiy 63', 90+5' |
Verslag | 16' Altman 29' Miličević | ||
25 augustus 2022 18:00 uur |
AEK Larnaca | 3 – 0 | SK Dnipro-1 | Stadion: AEK Arena, Larnaca Toeschouwers: 4.893 Scheidsrechter: Davide Massa |
Gyurcsó 21' Lopes 45' Englezou 78' |
Verslag | |||
Bijz.: AEK Larnaca won over twee wedstrijden met een totaalscore van 5 – 1. |
18 augustus 2022 20:30 uur |
KAA Gent | 0 – 2 | Omonia Nicosia | Stadion: Ghelamco Arena, Gent Toeschouwers: 10.496 Scheidsrechter: Irfan Peljto |
Verslag | 19' Charalambous 76' Barker | |||
25 augustus 2022 19:00 uur |
Omonia Nicosia | 2 – 0 | KAA Gent | Stadion: GSP-stadion, Nicosia Toeschouwers: 17.002 Scheidsrechter: Georgi Kabakov |
Kakoullis 18' Charalambous 36' |
Verslag | |||
Bijz.: Omonia Nicosia won over twee wedstrijden met een totaalscore van 4 – 0. |
18 augustus 2022 21:00 uur |
Austria Wien | 0 – 2 | Fenerbahçe SK | Stadion: Generali Arena, Wenen Toeschouwers: 14.000 Scheidsrechter: Daniel Siebert |
Galvão 49', 83' | Verslag | 8' King 89' Dursun | ||
25 augustus 2022 19:00 uur |
Fenerbahçe SK | 4 – 1 | Austria Wien | Stadion: Şükrü Saracoğlustadion, Istanboel Toeschouwers: 35.550 Scheidsrechter: Jesús Gil Manzano |
Yüksek 12' Kahveci 44', 70' Hakan Yandaş 79' |
Verslag | 45+1' da Graça | ||
Bijz.: Fenerbahçe SK won over twee wedstrijden met een totaalscore van 6 – 1. |
18 augustus 2022 19:00 uur |
FC Zürich | 2 – 1 | Heart of Midlothian | Stadion: Kybunpark, Sankt Gallen Toeschouwers: 7.958 Scheidsrechter: Bartosz Frankowski |
Guerrero 32' Džemaili 34' |
Verslag | 22' (pen.) Shankland | ||
25 augustus 2022 21:00 uur |
Heart of Midlothian | 0 – 1 | FC Zürich | Stadion: Tynecastle Park, Edinburgh Toeschouwers: 17.225 Scheidsrechter: Lawrence Visser |
Grant 18', 54' | Verslag | 20' Rohner | ||
Bijz.: FC Zürich won over twee wedstrijden met een totaalscore van 3 – 1. |
18 augustus 2022 18:00 uur |
HJK Helsinki | 1 – 0 | Silkeborg IF | Stadion: Bolt Arena, Helsinki Toeschouwers: 8.237 Scheidsrechter: João Pinheiro |
Browne 79' | Verslag | 28', 68' Calisir | ||
25 augustus 2022 18:30 uur |
Silkeborg IF | 1 – 1 | HJK Helsinki | Stadion: JYSK Park, Silkeborg Toeschouwers: 6.334 Scheidsrechter: Maurizio Mariani |
Joel Felix 74' | Verslag | 40' Abubakari | ||
Bijz.: HJK Helsinki won over twee wedstrijden met een totaalscore van 1 – 2. |
18 augustus 2022 19:00 uur |
Malmö FF | 3 – 1 | Sivasspor | Stadion: Eleda Stadion, Malmö Toeschouwers: 12.167 Scheidsrechter: William Collum |
Zeidan 18' Christiansen 37' Moisander 68' |
Verslag | 30' James | ||
25 augustus 2022 19:00 uur |
Sivasspor | 0 – 2 | Malmö FF | Stadion: Nieuw Sivas 4 Eylülstadion, Sivas Toeschouwers: 16.873 Scheidsrechter: Srđan Jovanović |
Verslag | 76' Birmančević 90' Thelin | |||
Bijz.: Malmö FF won over twee wedstrijden met een totaalscore van 5 – 1. |
18 augustus 2022 18:30 uur |
Ferencváros | 4 – 0 | Shamrock Rovers | Stadion: Groupama Arena, Boedapest Toeschouwers: 15.239 Scheidsrechter: Glenn Nyberg |
Auzqui 13' Traoré 35', 48' Ćivić 90+3' |
Verslag | |||
25 augustus 2022 21:00 uur |
Shamrock Rovers | 1 – 0 | Ferencváros | Stadion: Tallaght Stadium, Dublin Toeschouwers: 7.163 Scheidsrechter: François Letexier |
Lyons 89' | Verslag | |||
Bijz.: Ferencváros won over twee wedstrijden met een totaalscore van 4 – 1. |
18 augustus 2022 19:00 uur |
Apollon Limasol | 1 – 1 | Olympiakos Piraeus | Stadion: GSP-stadion, Nicosia Toeschouwers: 10.479 Scheidsrechter: José María Sánchez |
Janga 18' | Verslag | 29' Hwang | ||
25 augustus 2022 21:00 uur |
Olympiakos Piraeus | 1 – 1 (n.v.) 3 – 1 pen. |
Apollon Limasol | Stadion: Georgios Karaiskákisstadion, Piraeus Toeschouwers: 20.054 Scheidsrechter: Sandro Schärer |
Masouras 2' Ba 64', 100' |
Verslag | 90' Pittas | ||
Strafschoppen | ||||
---|---|---|---|---|
M'Vila de La Fuente Ávila Randjelović |
Kyriakou Pittas Ongenda Ba | |||
Bijz.: Olympiakos Piraeus speelde over twee wedstrijden gelijk met een totaalscore van 2 – 2, maar won de strafschoppenserie met 3 – 1. |
18 augustus 2022 19:00 uur |
Pjoenik Jerevan | 0 – 0 | Sheriff Tiraspol | Stadion: Republikeins Stadion Vazgen Sargsian, Jerevan Toeschouwers: 9.000 Scheidsrechter: Alejandro Hernández |
Verslag | ||||
25 augustus 2022 19:00 uur |
Sheriff Tiraspol | 0 – 0 (n.v.) 3 – 2 pen. |
Pjoenik Jerevan | Stadion: Stadionul Zimbru, Chisinau Toeschouwers: 6.154 Scheidsrechter: Andreas Ekberg |
Verslag | ||||
Strafschoppen | ||||
---|---|---|---|---|
Tejan Ambri Diop Kpozo Kiki Radeljić |
Harutyunyan Dashyan Zambrano Gareginyan Vakulenko Kovalenko | |||
Bijz.: Sheriff Tiraspol speelde over twee wedstrijden gelijk met een totaalscore van 0 – 0, maar won de strafschoppenserie met 3 – 2. |
18 augustus 2022 19:45 uur |
PFK Loedogorets | 1 – 0 | FK Žalgiris | Stadion: Huvepharma Arena, Razgrad Toeschouwers: 4.951 Scheidsrechter: Ivan Kružliak |
Tatomirović 2' (e.d.) | Verslag | 78', 90+4' Kazlauskas | ||
25 augustus 2022 18:00 uur |
FK Žalgiris | 3 – 3 (n.v.) | PFK Loedogorets | Stadion: LFF-stadion, Vilnius Toeschouwers: 4.601 Scheidsrechter: Harm Osmers |
Ourega 1' Buff 16' Oliveira 63' |
Verslag | 8', 57' Tissera 120' (pen.) Verdon | ||
Bijz.: PFK Loedogorets won over twee wedstrijden met een totaalscore van 4 – 3. |
Topscorers
Legenda
Pos. | Speler | Club | Wed | |
---|---|---|---|---|
1. | 2 |
Noten
- ↑ Vanwege de Russische invasie van Oekraïne, spelen de Oekraïense clubs hun thuiswedstrijden tot nader order op neutraal terrein.[3]
Referenties
- ↑ (en) UEFA Europa League third qualifying round draw UEFA, 18 juli 2022. Gearchiveerd op 22 april 2023.
- ↑ (en) UEFA Europa League play-off round draw UEFA, 2 augustus 2022. Gearchiveerd op 26 april 2023.
- ↑ (en) "Decisions from today's extraordinary UEFA Executive Committee meeting", UEFA.com, Union of European Football Associations, 25 februari 2022. Gearchiveerd op 19 mei 2022. Geraadpleegd op 29 april 2022.