Italië op de Olympische Winterspelen 2002
Italië op de Olympische Spelen | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Land | Italië | |||||||||||||||||||||
IOC-landcode | ITA | |||||||||||||||||||||
NOC | Comitato Olimpico Nazionale Italiano (it) externe link | |||||||||||||||||||||
Olympische Winterspelen 2002 in Salt Lake City | ||||||||||||||||||||||
| ||||||||||||||||||||||
Italië op de Zomerspelen | ||||||||||||||||||||||
1896 · 1900 · 1904 · 1908 · 1912 · 1920 · 1924 · 1928 · 1932 · 1936 · 1948 · 1952 · 1956 · 1960 · 1964 · 1968 · 1972 · 1976 · 1980 · 1984 · 1988 · 1992 · 1996 · 2000 · 2004 · 2008 · 2012 · 2016 · 2020 · 2024 | ||||||||||||||||||||||
Italië op de Winterspelen | ||||||||||||||||||||||
1924 · 1928 · 1932 · 1936 · 1948 · 1952 · 1956 · 1960 · 1964 · 1968 · 1972 · 1976 · 1980 · 1984 · 1988 · 1992 · 1994 · 1998 · 2002 · 2006 · 2010 · 2014 · 2018 · 2022 | ||||||||||||||||||||||
|
Tijdens de Olympische Winterspelen van 2002, die in Salt Lake City (Verenigde Staten) werden gehouden, nam Italië voor de negentiende keer deel.
Medailleoverzicht
Sport | Olympiër | Discipline | Medaille |
---|---|---|---|
Alpineskiën | Daniela Ceccarelli | super g (v) | |
Langlaufen | Stefania Belmondo | 15 km vrije stijl massastart (v) | |
Gabriella Paruzzi | 30 km klassiek (v) | ||
Rodelen | Armin Zöggeler | mannen | |
Alpineskiën | Isolde Kostner | afdaling (v) | |
Langlaufen | Stefania Belmondo | 30 km klassiek (v) | |
Fabio Maj Giorgio Di Centa Pietro Piller Cottrer Cristian Zorzi |
4x10 km estafette (m) | ||
Shorttrack | Michele Antonioli Maurizio Carnino Fabio Carta Nicola Franceschina Nicola Rodigari |
5000 m aflossing (m) | |
Alpineskiën | Karen Putzer | super g (v) | |
Kunstrijden | Barbara Fusar-Poli Maurizio Margaglio |
ijsdansen | |
Langlaufen | Cristian Zorzi | sprint (m) | |
Stefania Belmondo | 10 km klassiek (v) | ||
Snowboarden | Lidia Trettel | parallelreuzenslalom (v) |
Deelnemers en resultaten
(m) = mannen, (v) = vrouwen
Alpineskiën
Zie Alpineskiën op de Olympische Winterspelen 2002 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër | Discipline | Resultaat | Prestatie |
---|---|---|---|
Giancarlo Bergamelli | slalom (m) | dnf-1 | opgave run 1 |
Massimiliano Blardone | reuzenslalom (m) | 8e | 2.24,87 (+1,59) — 1.12,72+1.12,15 |
Alessandro Fattori | afdaling (m) | 19e | 1.41,24 (+2,11) |
super g (m) | dnf | opgave | |
combinatie (m) | 13e | 3.25,57 (+8,01) afdaling: 1.40,15 slalom: 1.45,42 — 50,30+55,12 | |
Roland Fischnaller | afdaling (m) | 17e | 1.40,85 (+1,72) |
super g (m) | 17e | 1.23,87 (+2,29) | |
Kristian Ghedina | afdaling (m) | 35e | 1.42,54 (+3,41) |
Alan Perathoner | slalom (m) | dnf-1 | opgave run 1 |
Alexander Ploner | reuzenslalom (m) | dnf-2 | opgave run 2 — 1.12,86+dnf |
Alessandro Roberto | reuzenslalom (m) | 22e | 2.27,53 (+4,25) — 1.14,65+1.12,88 |
Giorgio Rocca | reuzenslalom (m) | 26e | 2.27,85 (+4,57) — 1.14,91+1.12,94 |
slalom (m) | dnf-1 | opgave run 1 | |
Patrick Staudacher | super g (m) | 18e | 1.23,95 (+2,37) |
combinatie (m) | 7e | 3.22,47 (+4,91) afdaling: 1.39,23 slalom: 1.43,24 — 49,51+53,73 | |
Kurt Sulzenbacher | afdaling (m) | 22e | 1.41,56 (+2,43) |
super g (m) | 26e | 1.26,44 (+4,86) | |
combinatie (m) | dns-s1 | niet gestart slalom run 1 afdaling: 1.41,49 | |
Edoardo Zardini | slalom (m) | dnf-1 | opgave run 1 |
Silke Bachmann | reuzenslalom (v) | 16e | 2.33,94 (+3,93) — 1.17,92+1.16,02 |
slalom (v) | 18e | 1.52,94 (+6,84) — 55,69+57,25 | |
Patrizia Bassis | afdaling (v) | 17e | 1.41,56 (+2,00) |
super g (v) | dnf | opgave | |
combinatie (v) | 21e | 2.58,08 (+14,80) slalom: 1.41,36 — 52,16+49,20 afdaling: 1.16,72 | |
Daniela Ceccarelli | afdaling (v) | 20e | 1.42,03 (+2,47) |
super g (v) | 1.13,59 | ||
combinatie (v) | 15e | 2.51,81 (+8,53) slalom: 1.35,06 — 48,35+46,71 afdaling: 1.16,75 | |
Nicole Gius | reuzenslalom (v) | 19e | 2.35,54 (+5,53) — 1.18,58+1.16,96 |
slalom (v) | 10e | 1.51,01 (+4,91) — 55,57+55,44 | |
Denise Karbon | reuzenslalom (v) | 14e | 2.33,56 (+3,55) — 1.17,75+1.15,81 |
slalom (v) | dnf-1 | opgave run 1 | |
Isolde Kostner | afdaling (v) | 1.40,01 (+0,45) | |
super g (v) | 13e | 1.14,99 (+1,40) | |
Karen Putzer | super g (v) | 1.13,86 (+0,27) | |
reuzenslalom (v) | 10e | 2.32,94 (+2,93) — 1.17,43+1.15,51 | |
Lucia Recchia | afdaling (v) | 24e | 1.42,80 (+3,24) |
combinatie (v) | 18e | 2.53,10 (+9,82) slalom: 1.35,82 — 48,88+46,94 afdaling: 1.17,28 | |
Elena Tagliabue | combinatie (v) | 19e | 2.53,96 (+10,68) slalom: 1.36,30 — 49,03+47,27 afdaling: 1.17,66 |
Sonia Vierin | slalom (v) | dnf-1 | opgave run 1 |
Biatlon
Zie Biatlon op de Olympische Winterspelen 2002 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër | Discipline | Resultaat | Prestatie |
---|---|---|---|
René Cattarinussi | 10 km sprint (m) | 22e | 26.37,3 (+1.46,0) pen.: 1 (0 + 1) |
12,5 km achtervolging (m) | 20e | +2.26,3 pen.: 1 (0 + 0 + 1 + 0) | |
20 km (m) | 21e | 54.57,2 (+3.53,9) pen.: 2 (0 + 1 + 0 + 1) | |
Devis Da Canal | 10 km sprint (m) | 68e | 28.25,9 (+3.34,6) pen.: 2 (0 + 2) |
Paolo Longo | 10 km sprint (m) | 49e | 27.31,9 (+2.40,6) pen.: 0 (0 + 0) |
12,5 km achtervolging (m) | 37e | +4.04,2 pen.: 1 (0 + 0 + 0 + 1) | |
20 km (m) | 33e | 56.11,9 (+5.08,6) pen.: 1 (0 + 1 + 0 + 0) | |
Wilfried Pallhuber | 10 km sprint (m) | 50e | 27.35,7 (+2.44,4) pen.: 1 (0 + 1) |
12,5 km achtervolging (m) | 33e | +3.45,1 pen.: 2 (1 + 1 + 0 + 0) | |
20 km (m) | 50e | 57.33,2 (+6.29,9) pen.: 5 (0 + 2 + 1 + 2) | |
Rene Laurent Vuillermoz | 20 km (m) | 72e | 1:00.00,7 (+9.57,4) pen.: 6 (2 + 1 + 1 + 2) |
Team Paolo Longo René Cattarinussi Devis Da Canal Wilfried Pallhuber |
4x7,5 km estafette (m) |
16e | 1:30.56,3 (+7.14,0) pen.: 5-12 24.02,2 pen.: 3-4 (0-1 + 3-3) 21.20,6 pen.: 0-2 (0-2 + 0-0) 23.38,4 pen.: 2-4 (0-1 + 2-3) 21.55,1 pen.: 0-2 (0-1 + 0-1) |
Katja Haller | 15 km (v) | 47e | 53.44,0 (+6.14,9) pen.: 2 (2 + 0 + 0 + 0) |
Siegrid Pallhuber | 7,5 km sprint (v) | 68e | 26.20,9 (+5.39,5) pen.: 4 (1 + 3) |
Michela Ponza | 7,5 km sprint (v) | 46e | 23.36,9 (+2.55,5) pen.: 2 (0 + 2) |
10 km achtervolging (v) | 38e | +4.47,0 pen.: 4 (0 + 1 + 2 + 1) | |
15 km (v) | 36e | 52.13,6 (+4.44,5) pen.: 2 (1 + 0 + 1 + 0) | |
Nathalie Santer | 7,5 km sprint (v) | 40e | 23.14,7 (+2.33,3) pen.: 3 (1 + 2) |
10 km achtervolging (v) | dns | niet gestart | |
15 km (v) | dnf | opgave | |
Saskia Santer | 7,5 km sprint (v) | 36e | 23.11,2 (+2.29,8) pen.: 2 (2 + 0) |
10 km achtervolging (v) | 42e | +5.34,1 pen.: 7 (1 + 2 + 2 + 2) | |
15 km (v) | 49e | 54.14,7 (+6.45,6) pen.: 7 (2 + 2 + 2 + 1) | |
Team Michela Ponza Nathalie Santer Katja Haller Saskia Santer |
4x7,5 km estafette (v) |
11e | 1:34.03,7 (+6.08,7) pen.: 2-9 22.49,3 pen.: 0-0 (0-0 + 0-0) 24.18,8 pen.: 2-5 (0-2 + 2-3) 23.19,8 pen.: 0-0 (0-0 + 0-0) 23.35,8 pen.: 0-4 (0-2 + 0-2) |
Bobsleeën
Zie Bobsleeën op de Olympische Winterspelen 2002 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër | Discipline | Resultaat | Prestatie |
---|---|---|---|
Günther Huber Antonio Tartaglia |
2-mansbob (m) Italië I |
8e | 3.11,64 (+1,53) (47,84 / 47,88 / 47,92 / 48,00) |
Fabrizio Tosini Cristian La Grassa |
2-mansbob (m) Italië II |
11e | 3.12,60 (+2,49) (48,04 / 48,16 / 48,03 / 48,37) |
Fabrizio Tosini Andrea Pais de Libera Massimiliano Rota Giona Cividino |
4-mansbob (m) Italië I |
19e | 3.10,96 (+3,45) (47,48 / 47,40 / 48,11 / 47,97) |
Gerda Weissensteiner Antonella Bellutti |
2-mansbob (v) Italië I |
7e | 1.39,21 (+1,45) (49,66 / 49,55) |
Freestyleskiën
Zie Freestyleskiën op de Olympische Winterspelen 2002 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër | Discipline | Resultaat | Prestatie |
---|---|---|---|
Simone Galli | moguls (m) | 25e | dnq (kwalificatie: 21,01 p.) |
Kunstrijden
Zie Kunstrijden op de Olympische Winterspelen 2002 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër | Discipline | Resultaat | Prestatie |
---|---|---|---|
Angelo Dolfini | mannen | 26e | dnq (korte kür: 26) |
Silvia Fontana | vrouwen | 10e | 17,5 p. (korte kür: 11 - lange kür: 12) |
Vanessa Giunchi | 20e | 30,5 p. (korte kür: 21 - lange kür: 20) | |
Michela Cobisi Ruben De Prà |
paarrijden | 19e | 28,5 p. (korte kür: 19 - lange kür: 19) |
Barbara Fusar-Poli Maurizio Margaglio |
ijsdansen | 6,0 p. (verpl.1: 3 - verpl.2: 3 - org.: 3 - vrij: 3) | |
Federica Faiella Massimo Scali |
18e | 35,4 p. (verpl.1: 18 - verpl.2: 18 - org.: 17 - vrij: 18) |
Langlaufen
Zie Langlaufen op de Olympische Winterspelen 2002 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër | Discipline | Resultaat | Prestatie |
---|---|---|---|
Giorgio Di Centa | 15 km klassiek (m) | 35e | 40.22,6 (+3.15,2) |
50 km klassiek (m) | 11e | 2:12.59,6 (+6.38,8) | |
achtervolging 10 km+10 km (m) | 4e | +4,9 (klassiek:26.30,9 + vrije stijl:23.23,8) | |
Silvio Fauner | sprint (m) | 14e | dnq, kf 3 (4e): 2.53,9, kwal.:2.51,51 (+1,44) |
30 km vrije stijl massastart (m) | 51e | 1:19.43,9 (+8.12,9) | |
Fabio Maj | 30 km vrije stijl massastart (m) | 13e | 1:13.43,5 (+2.12,5) |
50 km klassiek (m) | 14e | 2:14.32,4 (+8.11,6) | |
achtervolging 10 km+10 km (m) | 20e | +1.01,9 (klassiek:27.16,4 + vrije stijl:23.34,8) | |
Pietro Piller Cottrer | 30 km vrije stijl massastart (m) | 4e | 1:11.42,8 (+11,8) |
achtervolging 10 km+10 km (m) | 6e | +12,3 (klassiek:27.06,2 + vrije stijl:22.55,2) | |
Fabio Santus | 50 km klassiek (m) | 26e | 2:17.41,4 (+11.20,6) |
Cristian Saracco | 15 km klassiek (m) | 28e | 39.48,4 (+2.41,0) |
Freddy Schwienbacher | sprint (m) | 5e | B-finale: 2.56,1, hf 2 (3e): 3.00,2, kf 4 (2e): 2.57,7, kwal.:2.53,03 (+2,96) |
15 km klassiek (m) | 26e | 39.44,9 (+2.37,5) | |
Fulvio Valbusa | sprint (m) | 27e | dnq, kwal.:2.57,60 (+7,53) |
15 km klassiek (m) | 31e | 39.50,6 (+2.43,2) | |
achtervolging 10 km+10 km (m) | 18e | +1.00,8 (klassiek:27.30,6 + vrije stijl:23.19,7) | |
Cristian Zorzi | sprint (m) | Finale: 2.57,2, hf 2 (1e): 2.59,9, kf 3 (2e): 2.52,1, kwal.:2.50,34 (+0,27) | |
30 km vrije stijl massastart (m) | 9e | 1:13.10,0 (+1.39,0) | |
Team Fabio Maj Giorgio Di Centa Pietro Piller Cottrer Cristian Zorzi |
4x10 km estafette (m) |
1:32.45,8 (+0,3) 24.35,8 24.38,4 21.47,1 21.44,5 | |
Stefania Belmondo | 10 km klassiek (v) | 28.45,8 (+40,2) | |
15 km vrije stijl massastart (v) | 39.54,4 | ||
30 km klassiek (v) | 1:31.01,6 (+4,5) | ||
achtervolging 5 km+5 km (v) | 11e | +25,4 (klassiek:13.50,4 + vrije stijl:11.45,3) | |
Antonella Confortola | 10 km klassiek (v) | 34e | 30.42,2 (+2.36,6) |
15 km vrije stijl massastart (v) | 16e | 41.57,8 (+2.03,4) | |
30 km klassiek (v) | 19e | 1:37.47,4 (+6.50,3) | |
Magda Genuin | sprint (v) | 22e | dnq, kwal.:3.20,28 (+7,52) |
Marianna Longa | 10 km klassiek (v) | 20e | 30.04,0 (+1.58,4) |
30 km klassiek (v) | 33e | 1:44.02,5 (+13.05,4) | |
Karin Moroder | sprint (v) | 26e | dnq, kwal.:3.21,92 (+9,16) |
Cristina Paluselli | 10 km klassiek (v) | 39e | 30.59,4 (+2.53,8) |
achtervolging 5 km+5 km (v) | 53e | niet geplaatst vrije stijl (klassiek:14.36,5 + vrije stijl:dnq) | |
Gabriella Paruzzi | sprint (v) | 8e | B-finale: 3.26,1, hf 1 (3e): 3.25,3, kf 1 (2e): 3.16,2, kwal.:3.16,11 (+3,35) |
15 km vrije stijl massastart (v) | 6e | 40.25,7 (+31,3) | |
30 km klassiek (v) | 1:30.57,1 | ||
achtervolging 5 km+5 km (v) | 8e | +8,7 (klassiek:13.33,9 + vrije stijl:11.45,6) | |
Sabina Valbusa | sprint (v) | 17e | dnq, kwal.:3.19,22 (+6,46) |
15 km vrije stijl massastart (v) | 10e | 40.48,3 (+53,9) | |
achtervolging 5 km+5 km (v) | 9e | +12,2 (klassiek:13.41,9 + vrije stijl:11.41,1) | |
Team Marianna Longa Gabriella Paruzzi Sabina Valbusa Stefania Belmondo |
4x5 km estafette (v) |
6e | 50.38,6 (+1.08,0) 14.14,2 13.13,2 11.41,3 11.29,9 |
Rodelen
Zie Rodelen op de Olympische Winterspelen 2002 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër | Discipline | Resultaat | Prestatie |
---|---|---|---|
Armin Zöggeler | mannen | 2.57,941 (44,546 / 44,521 / 44,296 / 44,578) | |
Wilfried Huber | 9e | 2.59,319 (+1,378) (44,851 / 44,814 / 44,611 / 45,043) | |
Reinhold Rainer | 12e | 2.59,754 (+1,813) (44,927 / 44,801 / 44,814 / 45,212) | |
Waltraud Schiefer | vrouwen | 16e | 2.55,716 (+3,252) (44,209 / 43,798 / 43,879 / 43,830) |
Natalie Obkircher | 17e | 2.55,727 (+3,263) (44,632 / 43,657 / 43,905 / 43,533) | |
Maria Feichter | 22e | 2.56,450 (+3,986) (44,042 / 43,999 / 44,050 / 44,359) | |
Gerhard Plankensteiner Oswald Haselrieder |
dubbel | 7e | 1.26,616 (+0,534) (43,278 / 43,338) |
Christian Oberstolz Patrick Gruber |
17e | 1.29,303 (+3,221) (45,882 / 43,421) |
Schaatsen
Zie Schaatsen op de Olympische Winterspelen 2002 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër | Discipline | Resultaat | Prestatie |
---|---|---|---|
Davide Carta | 500 m (m) | 23e | 1.11,39 (+2,16) — 35,70+35,69 |
1000 m (m) | 26e | 1.09,81 (+2,63) | |
Stefano Donagrandi | 1500 m (m) | 24e | 1.47,72 (+3,77) |
5000 m (m) | 20e | 6.32,37 (+17,71) | |
Enrico Fabris | 1500 m (m) | 26e | 1.47,83 (+3,88) |
5000 m (m) | 16e | 6.30,19 (+15,53) | |
Dino Gillarduzzi | 500 m (m) | 30e | 1.12,69 (+3,46) — 36,42+36,27 |
1000 m (m) | 36e | 1.10,96 (+3,78) | |
Ermanno Ioriatti | 500 m (m) | dnf | opgave — 36,30+dns |
Roberto Sighel | 1500 m (m) | 31e | 1.48,40 (+4,45) |
5000 m (m) | 7e | 6.25,11 (+10,45) | |
10.000 m (m) | 7e | 13.26,19 (+27,27) | |
Nicola Mayr | 1500 m (v) | 27e | 2.00,73 (+6,71) |
3000 m (v) | 22e | 4.15,79 (+18,09) | |
Chiara Simionato | 500 m (v) | 16e | 1.16,92 (+2,17) — 38,45+38,47 |
1000 m (v) | 10e | 1.14,86 (+1,03) | |
1500 m (v) | 16e | 1.58,52 (+4,50) |
Schansspringen
Zie Schansspringen op de Olympische Winterspelen 2002 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër | Discipline | Resultaat | Prestatie |
---|---|---|---|
Roberto Cecon | normale schans ind. (m) | 19e | 233,0 p. — 117,0 p. (91,0 m) + 116,0 p. (91,5 m) kwalificatie volgens wereldbekerranglijst: 88,0 p. (103,5 m) |
grote schans ind. (m) | 19e | 225,6 p. — 113,0 p. (120,0 m) + 112,6 p. (119,5 m) kwalificatie volgens wereldbekerranglijst: 125,0 p. (118,0 m) |
Shorttrack
Zie Shorttrack op de Olympische Winterspelen 2002 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër | Discipline | Resultaat | Prestatie |
---|---|---|---|
Fabio Carta | 500 m (m) | 9e | dnq, kf 1 (3e): 43,113, vr 5 (1e): 43,787 |
1000 m (m) | 6e | B-finale: 1.35,589, hf 2 (3e): 1.27,492, kf 1 (1e): 1.28,186, vr 5 (1e): 1.28,520 | |
1500 m (m) | 4e | Finale: 2.18,947, hf 2 (1e): 2.25,072, vr 2 (1e): 2.26,644 | |
Nicola Franceschina | 500 m (m) | 12e | dnq, kf 2: diskwalificatie, vr 8 (1e): 42,876 |
Nicola Rodigari | 1000 m (m) | 13e | dnq, kf 3 (3e): 1.27,578, vr 2 (2e): 1.30,991 |
1500 m (m) | 14e | dnq, hf 1 (5e): 2.53,907, vr 5 (2e): 2.19,067 | |
Michele Antonioli Maurizio Carnino Fabio Carta Nicola Franceschina Nicola Rodigari |
5000 m aflossing (m) | Finale: 6.56,327, hf 2 (2e): 7.10,787 | |
Marta Capurso | 500 m (v) | 11e | dnq, kf 1 (3e): 45,137, vr 4 (1e): 46,313 |
Katia Zini | 1000 m (v) | dq | dnq, vr 4: diskwalificatie |
1500 m (v) | 27e | dnq, vr 5 (6e): 3.19,248 | |
Mara Zini | 500 m (v) | 8e | B-finale: 45,494, hf 1 (4e): 44,531, kf 4 (2e): 44,876, vr 7 (2e): 45,556 |
1000 m (v) | 11e | dnq, kf 4 (3e): 1.33,880, vr 7 (2e): 1.33,697 | |
1500 m (v) | 9e | B-finale: 2.32,513, hf 3 (4e): 2.32,899, vr 2 (2e): 2.27,553 | |
Marinella Canclini Marta Capurso Evelina Rodigari Katia Zini Mara Zini |
3000 m aflossing (v) | 5e | B-finale: 4.20,014, hf 1 (3e): 4.18,131 |
Skeleton
Zie Skeleton op de Olympische Winterspelen 2002 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër | Discipline | Resultaat | Prestatie |
---|---|---|---|
Christian Steger | mannen | 19e | 1.44,40 (+2,44) — 52,25+52,15 |
Dany Locati | vrouwen | 9e | 1.46,65 (+1,54) — 53,19+53,46 |
Snowboarden
Zie Snowboarden op de Olympische Winterspelen 2002 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër | Discipline | Resultaat | Prestatie |
---|---|---|---|
Giacomo Kratter | halfpipe (m) | 4e | 42,0 p. kwal. 1: 39,8 q |
Walter Feichter | parallel- reuzen- slalom (m) |
8e | kwalificatie: 37,33 (14e) ronde 1: wint van Daniel Biveson, SWE (+1.78)(-1.78) 0.00 kwartfinale: verliest van Chris Klug, USA (+1.78)(-0.75) +1.03 |
Roland Fischnaller | 19e | dnq kwalificatie: 37,70 | |
Kurt Niederstätter | 22e | dnq kwalificatie: 38,22 | |
Simone Salvati | dq | dnq kwalificatie: diskwalificatie | |
Alessandra Pescosta | halfpipe (v) | 16e | dnq kwal. 1: 16,7 kwal. 2:27,4 |
Lidia Trettel | parallel- reuzen- slalom (v) |
kwalificatie: 41,94 (3e) ronde 1: wint van Jana Šedová, SVK (-2.07)(-0.04) -2.11 kwartfinale: wint van Isabella Dal Balcon, ITA (-1.52)(-2.07) -3.59 halve finale: verliest van Karine Ruby, FRA (-1.92)(+2.07) +0.15 bronzen finale: wint van Jagna Marczułajtis, POL (+0.17)(-dq) | |
Isabella Dal Balcon | 7e | kwalificatie: 42,26 (6e) ronde 1: wint van Katharina Himmler, GER (-0.29)(+0.06) -0.23 kwartfinale: verliest van Lidia Trettel, ITA (+1.52)(+2.07) +3.59 | |
Dagmar Mair unter der Eggen | 9e | kwalificatie: 42,32 (8e) ronde 1: verliest van Jagna Marczułajtis, POL (+0.62)(-0.01) +0.61 | |
Marion Posch | 12e | kwalificatie: 42,59 (12e) ronde 1: verliest van Julie Pomagalski, FRA (-0.94)(+2.07) +1.13 |
Bronnen, noten en/of referenties
- (en) The Organizing Committee for the XIX Olympic Winter Games (2002). Salt Lake 2002, Official Report of the XIX Olympic Winter Games, Verenigde Staten. . Dit is het officiële rapport van de Olympische Winterspelen van 2002; digitaal beschikbaar op de site van de LA84 foundation; deel 1, deel 2, deel 3, deel 4, deel 5, deel 6 en deel 7
- (en) Details op Olympics at Sports-Reference.com
- (en) Medailledatabase van het Internationaal Olympisch Comité