Gebruiker:Steven8585/Kladblok 2
Australië
- Mannen
Atleet | Onderdeel | Series | Halve finale | Finale | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Tijd | Rang | Tijd | Rang | Tijd | Rang | ||
Kyle Chalmers (1) | 50 m vrije slag | ||||||
100 m vrije slag | |||||||
200 m vrije slag | |||||||
Grayson Bell (2) | 50 m vrije slag | ||||||
Matthew Temple (3) | 100 m vrije slag | ||||||
100 m vlinderslag | |||||||
Thomas Neill (4) | 200 m vrije slag | ||||||
400 m vrije slag | |||||||
Mack Horton (5) | 400 m vrije slag | ||||||
800 m vrije slag | |||||||
Alexander Grant (6) | 800 m vrije slag | ||||||
Stuart Swinburn (7) | 1500 m vrije slag | ||||||
Bradley Woodward (8) | 100 m rugslag | ||||||
200 m rugslag | |||||||
Ty Hartwell (9) | 200 m rugslag | ||||||
Samuel Williamson (10) | 100 m schoolslag | ||||||
Joshua Yong (11) | 100 m schoolslag | ||||||
Shaun Champion (12) | 100 m vlinderslag | ||||||
Clyde Lewis (13) | 200 m wisselslag | ||||||
Lee Se-Bom (14) | 200 m wisselslag | ||||||
Brendon Smith (15) | 400 m wisselslag | ||||||
David Schlicht (16) | 400 m wisselslag | ||||||
4x100 m vrije slag | |||||||
4x200 m vrije slag | |||||||
4x100 m wisselslag |
- Vrouwen
Atlete | Onderdeel | Series | Halve finale | Finale | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Tijd | Rang | Tijd | Rang | Tijd | Rang | ||
Emma McKeon (1) | 50 m vrije slag | ||||||
Meg Harris (2) | 50 m vrije slag | ||||||
Emma McKeon | 100 m vrije slag | ||||||
Madison Wilson (3) | 100 m vrije slag | ||||||
200 m vrije slag | |||||||
Leah Neale (4) | 200 m vrije slag | ||||||
400 m vrije slag | |||||||
Lani Pallister (5) | 400 m vrije slag | ||||||
800 m vrije slag | |||||||
1500 m vrije slag | |||||||
Mollie O'Callaghan (6) | 100 m rugslag | ||||||
Kaylee McKeown (7) | 100 m rugslag | ||||||
200 m rugslag | |||||||
200 m wisselslag | |||||||
Minna Atherton (8) | 200 m rugslag | ||||||
Chelsea Hodges (9) | 100 m schoolslag | ||||||
Jenna Strauch (10) | 100 m schoolslag | ||||||
200 m schoolslag | |||||||
Mikayla Smith (11) | 200 m schoolslag | ||||||
Alexandria Perkins (12) | 100 m vlinderslag | ||||||
Brittany Castelluzzo (13) | 100 m vlinderslag | ||||||
Elizabeth Dekkers (14) | 200 m vlinderslag | ||||||
Laura Taylor (15) | 200 m vlinderslag | ||||||
Kayla Hardy (16) | 200 m wisselslag | ||||||
400 m wisselslag | |||||||
Emilie Muir (17) | 400 m wisselslag | ||||||
4x100 m vrije slag | |||||||
4x200 m vrije slag | |||||||
4x100 m wisselslag |
- Gemengd
Atleet | Onderdeel | Series | Halve finale | Finale | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Tijd | Rang | Tijd | Rang | Tijd | Rang | ||
4x100 m wisselslag |