Badminton op de Olympische Zomerspelen 2000/Vrouwen enkelspel
Badminton op de Olympische Zomerspelen 2000 | |||
---|---|---|---|
Enkelspel | mannen | vrouwen | |
Dubbelspel | mannen | vrouwen | gemengd |
Het vrouwen enkelspel in het badminton op de Olympische zomerspelen van 2000 werd gewonnen door Gong Zhichao.
Medaillewinnaars
Plaats | Speler | Land |
---|---|---|
Gong Zhichao | CHN | |
Camilla Martin | DEN | |
Ye Zhaoying | CHN |
Plaatsingslijst
Nr. | Speler | Prestatie | Uitgeschakeld door |
---|---|---|---|
1. | Gong Zhichao | Goud | niet van toepassing |
2. | Camilla Martin | Ziver | Gong Zhichao |
3. | Dai Yun | Halve finale | Camilla Martin |
4. | Ye Zhaoying | Brons | Gong Zhichao |
5. | Mia Audina | Kwartfinale | Camilla Martin |
6. | Kim Ji-hyun | Kwartfinale | Dai Yun |
7. | Lee Kyung-won | Derde ronde | Huang Chia-chi |
8. | Yasuko Mizui | Kwartfinale | Gong Zhichao |
De wedstrijden
Laatste 8
Kwartfinale | Halve finale | Finale | |||||||||||||||||||
1 | Gong Zhichao | 11 | 11 | ||||||||||||||||||
8 | Yasuko Mizui | 9 | 3 | ||||||||||||||||||
1 | Gong Zhichao | 11 | 11 | ||||||||||||||||||
4 | Ye Zhaoying | 8 | 8 | ||||||||||||||||||
4 | Ye Zhaoying | 11 | 11 | ||||||||||||||||||
Huang Chia-chi | 3 | 4 | |||||||||||||||||||
1 | Gong Zhichao | 13 | 11 | ||||||||||||||||||
2 | Camilla Martin | 10 | 3 | ||||||||||||||||||
6 | Kim Ji-hyun | 3 | 4 | ||||||||||||||||||
3 | Dai Yun | 11 | 11 | ||||||||||||||||||
3 | Dai Yun | 5 | 0 | ||||||||||||||||||
2 | Camilla Martin | 11 | 11 | Wedstrijd voor Brons | |||||||||||||||||
5 | Mia Audina | 2 | 1 | ||||||||||||||||||
2 | Camilla Martin | 11 | 11 | 4 | Ye Zhaoying | 8 | 11 | 11 | |||||||||||||
3 | Dai Yun | 11 | 2 | 6 |
Eerste rondes
Deel 1
Eerste ronde | Tweede ronde | Derde ronde | Kwartfinale | ||||||||||||||||||||||
1 | Gong Zhichao | 11 | 11 | ||||||||||||||||||||||
Ling Wan Ting | 4 | 3 | |||||||||||||||||||||||
1 | Gong Zhichao | 11 | 11 | ||||||||||||||||||||||
Lidya Djaelawijaya | 9 | 3 | |||||||||||||||||||||||
Sandra Dimbour | 1 | 6 | |||||||||||||||||||||||
Kara Solmundson | 4 | 4 | Lidya Djaelawijaya | 11 | 11 | ||||||||||||||||||||
Lidya Djaelawijaya | 11 | 11 | 1 | Gong Zhichao | 11 | 11 | |||||||||||||||||||
8 | Yasuko Mizui | 6 | 3 | ||||||||||||||||||||||
8 | Yasuko Mizui | 11 | 11 | ||||||||||||||||||||||
Marina Yakusheva | 10 | 6 | |||||||||||||||||||||||
8 | Yasuko Mizui | 11 | 11 | ||||||||||||||||||||||
Julia Mann | 9 | 5 | |||||||||||||||||||||||
Maja Pohar | 4 | 7 | |||||||||||||||||||||||
Julia Mann | 11 | 11 | Julia Mann | 11 | 11 | ||||||||||||||||||||
Amrita Sawaram | 0 | 0 |
Deel 2
Eerste ronde | Tweede ronde | Derde ronde | Kwartfinale | ||||||||||||||||||||||
4 | Ye Zhaoying | 11 | 9 | 11 | |||||||||||||||||||||
Judith Meulendijks | 3 | 11 | 7 | ||||||||||||||||||||||
4 | Ye Zhaoying | 11 | 11 | ||||||||||||||||||||||
Mette Sorensen | 4 | 6 | |||||||||||||||||||||||
Takako Ida | 12 | 7 | |||||||||||||||||||||||
Mette Sorensen | 11 | 13 | Mette Sorensen | 13 | 11 | ||||||||||||||||||||
Sujitra Ekmongkolpaisarn | 7 | 10 | 4 | Ye Zhaoying | 11 | 11 | |||||||||||||||||||
Huang Chia-chi | 3 | 4 | |||||||||||||||||||||||
7 | Lee Kyung-won | 11 | 11 | ||||||||||||||||||||||
Elena Nozdran | 1 | 5 | |||||||||||||||||||||||
7 | Lee Kyung-won | 9 | 6 | ||||||||||||||||||||||
Huang Chia-chi | 11 | 11 | |||||||||||||||||||||||
Huang Chia-chi | 11 | 11 | |||||||||||||||||||||||
Kellie Lucas | 5 | 6 | Neli Boteva | 1 | 5 | ||||||||||||||||||||
Neli Boteva | 11 | 11 |
Deel 3
Eerste ronde | Tweede ronde | Derde ronde | Kwartfinale | ||||||||||||||||||||||
Nicole Grether | 13 | 11 | |||||||||||||||||||||||
Katarzyna Krasowska | 12 | 2 | Nicole Grether | 11 | 11 | ||||||||||||||||||||
Rhonda Cator | 3 | 3 | |||||||||||||||||||||||
Nicole Grether | 0 | 3 | |||||||||||||||||||||||
6 | Kim Ji-hyun | 11 | 11 | ||||||||||||||||||||||
Milaine Cloutier | 1 | 3 | |||||||||||||||||||||||
6 | Kim Ji-hyun | 11 | 11 | ||||||||||||||||||||||
6 | Kim Ji-hyun | 3 | 4 | ||||||||||||||||||||||
Kanako Yonekura | 11 | 11 | 3 | Dai Yun | 11 | 11 | |||||||||||||||||||
Tatiana Vattier | 2 | 1 | Kanako Yonekura | 11 | 11 | ||||||||||||||||||||
Anu Weckström | 8 | 2 | |||||||||||||||||||||||
Kanako Yonekura | 2 | 5 | |||||||||||||||||||||||
3 | Dai Yun | 11 | 11 | ||||||||||||||||||||||
Ella Karachkova | 3 | 5 | |||||||||||||||||||||||
3 | Dai Yun | 11 | 11 | ||||||||||||||||||||||
Deel 4
Eerste ronde | Tweede ronde | Derde ronde | Kwartfinale | ||||||||||||||||||||||
Rayoni Head | 11 | 11 | |||||||||||||||||||||||
Robbyn Hermitage | 7 | 2 | Rayoni Head | 1 | 1 | ||||||||||||||||||||
Chan Ya-lin | 11 | 11 | |||||||||||||||||||||||
Chan Ya-lin | 2 | 2 | |||||||||||||||||||||||
5 | Mia Audina | 11 | 11 | ||||||||||||||||||||||
Sonya McGinn | 3 | 6 | |||||||||||||||||||||||
5 | Mia Audina | 11 | 11 | ||||||||||||||||||||||
5 | Mia Audina | 2 | 1 | ||||||||||||||||||||||
Aparna Popat | 11 | 7 | 2 | 2 | Camilla Martin | 11 | 11 | ||||||||||||||||||
Kelly Morgan | 5 | 11 | 11 | Kelly Morgan | 8 | 11 | 11 | ||||||||||||||||||
Koon Wai Chee Louisa | 11 | 3 | 1 | ||||||||||||||||||||||
Kelly Morgan | 7 | 3 | |||||||||||||||||||||||
2 | Camilla Martin | 11 | 11 | ||||||||||||||||||||||
Ellen Angelinawaty | 6 | 2 | |||||||||||||||||||||||
2 | Camilla Martin | 11 | 11 | ||||||||||||||||||||||