Badminton op de Olympische Zomerspelen 2000/Gemengd dubbelspel
Badminton op de Olympische Zomerspelen 2000 | |||
---|---|---|---|
Enkelspel | mannen | vrouwen | |
Dubbelspel | mannen | vrouwen | gemengd |
Het gemengd dubbelspel in het badminton op de Olympische zomerspelen van 2000 werd gewonnen door Zhang Jun en Gao Ling.
Medaillewinnaars
Plaats | Spelers | Land |
---|---|---|
Zhang Jun Gao Ling |
CHN | |
Tri Kusharjanto Minarti Timur |
INA | |
Simon Archer Joanne Goode |
GBR |
Plaatsingslijst
Nr. | Speler | Prestatie | Uitgeschakeld door |
---|---|---|---|
1. | Tri Kusharjanto Minarti Timur |
Zilver | Zhang Jun Gao Ling |
2. | Kim Dong-moon Ra Kyung-min |
Kwartfinale | Zhang Jun Gao Ling |
3. | Liu Yong Ge Fei |
Tweede ronde | Chris Bruil Erica van den Heuvel |
4. | Michael Sogaard Rikke Olsen |
Halve finale | Zhang Jun Gao Ling |
5. | Simon Archer Joanne Goode |
Brons | Tri Kusharjanto Minarti Timur |
6. | Bambang Suprianto Zelin Resiana |
Kwartfinale | Michael Sogaard Rikke Olsen |
7. | Zhang Jun Gao Ling |
Goud | niet van toepassing |
8. | Jens Eriksen Mette Schjoldager |
Kwartfinale | Tri Kusharjanto Minarti Timur |
De wedstrijden
Laatste 8
Kwartfinale | Halve finale | Finale | |||||||||||||||||||
1 | Tri Kusharjanto Minarti Timur |
15 | 15 | ||||||||||||||||||
8 | Jens Eriksen Mette Schjoldager |
3 | 8 | ||||||||||||||||||
1 | Tri Kusharjanto Minarti Timur |
2 | 17 | 15 | |||||||||||||||||
5 | Simon Archer Joanne Goode |
15 | 15 | 11 | |||||||||||||||||
Chris Bruil Erica van den Heuvel |
12 | 12 | |||||||||||||||||||
5 | Simon Archer Joanne Goode |
15 | 15 | ||||||||||||||||||
1 | Tri Kusharjanto Minarti Timur |
15 | 13 | 11 | |||||||||||||||||
7 | Zhang Jun Gao Ling |
1 | 15 | 15 | |||||||||||||||||
6 | Bambang Suprianto Zelin Resiana |
14 | 15 | 11 | |||||||||||||||||
4 | Michael Sogaard Rikke Olsen |
17 | 10 | 15 | |||||||||||||||||
4 | Michael Sogaard Rikke Olsen |
15 | 6 | 16 | |||||||||||||||||
7 | Zhang Jun Gao Ling |
10 | 15 | 17 | Wedstrijd voor Brons | ||||||||||||||||
7 | Zhang Jun Gao Ling |
15 | 15 | ||||||||||||||||||
2 | Kim Dong-moon Ra Kyung-min |
11 | 1 | 5 | Simon Archer Joanne Goode |
15 | 12 | 17 | |||||||||||||
4 | Michael Sogaard Rikke Olsen |
4 | 15 | 14 |
Eerste rondes
Deel 1
Eerste ronde | Tweede ronde | Kwartfinale | |||||||||||||||||
1 | Tri Kusharjanto Minarti Timur |
15 | 15 | ||||||||||||||||
Ha Tae-kwon Chung Jae-hee |
13 | 11 | |||||||||||||||||
Ha Tae-kwon Chung Jae-hee |
15 | 15 | |||||||||||||||||
Vladislav Druzchenko Victoria Evtouchenko |
9 | 5 | |||||||||||||||||
1 | Tri Kusharjanto Minarti Timur |
15 | 15 | ||||||||||||||||
8 | Jens Eriksen Mette Schjoldager |
3 | 8 | ||||||||||||||||
8 | Jens Eriksen Mette Schjoldager |
15 | 15 | ||||||||||||||||
Michael Keck Nicole Pitro |
7 | 6 | |||||||||||||||||
Michael Keck Nicole Pitro |
15 | 15 | |||||||||||||||||
Bryan Moody Milaine Cloutier |
6 | 13 |
Deel 2
Eerste ronde | Tweede ronde | Kwartfinale | |||||||||||||||||
3 | Liu Yong Ge Fei |
15 | 7 | ||||||||||||||||
Chris Bruil Erica van den Heuvel |
17 | 15 | |||||||||||||||||
David Bamford Amanda Hardy |
10 | 3 | |||||||||||||||||
Chris Bruil Erica van den Heuvel |
15 | 15 | |||||||||||||||||
Chris Bruil Erica van den Heuvel |
12 | 12 | |||||||||||||||||
5 | Simon Archer Joanne Goode |
15 | 15 | ||||||||||||||||
5 | Simon Archer Joanne Goode |
15 | 15 | ||||||||||||||||
Brent Olynyk Robbyn Hermitage |
9 | 9 | |||||||||||||||||
5 | Simon Archer Joanne Goode |
15 | 15 | 15 | |||||||||||||||
Jon Holst-Christensen Ann Jorgensen |
17 | 11 | 7 | ||||||||||||||||
Jon Holst-Christensen Ann Jorgensen |
17 | 15 | |||||||||||||||||
Lee Dong-soo Lee Hyo-jung |
15 | 12 |
Deel 3
Eerste ronde | Tweede ronde | Kwartfinale | |||||||||||||||||
Rio Suryana Kellie Lucas |
0 | 3 | |||||||||||||||||
Chen Qiqiu Chen Lin |
15 | 15 | |||||||||||||||||
Chen Qiqiu Chen Lin |
10 | 3 | |||||||||||||||||
6 | Bambang Suprianto Zelin Resiana |
15 | 15 | ||||||||||||||||
Chris Hunt Donna Kellogg |
10 | 1 | |||||||||||||||||
6 | Bambang Suprianto Zelin Resiana |
15 | 15 | ||||||||||||||||
6 | Bambang Suprianto Zelin Resiana |
14 | 15 | 11 | |||||||||||||||
4 | Michael Sogaard Rikke Olsen |
17 | 10 | 15 | |||||||||||||||
Mike Beres Kara Solmundson |
15 | 15 | |||||||||||||||||
Stephan Beeharry Marie-Helene Pierre |
2 | 6 | |||||||||||||||||
Mike Beres Kara Solmundson |
8 | 2 | |||||||||||||||||
4 | Michael Sogaard Rikke Olsen |
15 | 15 | ||||||||||||||||
Deel 4
Eerste ronde | Tweede ronde | Kwartfinale | |||||||||||||||||
Frederik Bergstrom Jenny Karlsson |
15 | 10 | 15 | ||||||||||||||||
Koon Wai Chee Louisa Tam Kai Chuen |
13 | 15 | 12 | ||||||||||||||||
Frederik Bergstrom Jenny Karlsson |
6 | 7 | |||||||||||||||||
7 | Zhang Jun Gao Ling |
15 | 15 | ||||||||||||||||
Björn Siegemund Karen Stechmann |
15 | 7 | 10 | ||||||||||||||||
7 | Zhang Jun Gao Ling |
10 | 15 | 15 | |||||||||||||||
7 | Zhang Jun Gao Ling |
15 | 15 | ||||||||||||||||
2 | Kim Dong-moon Ra Kyung-min |
11 | 1 | ||||||||||||||||
Khunakorn Sudhisodhi Saralee Thungthongkam |
11 | 15 | 17 | ||||||||||||||||
Peter Blackburn Rhonda Cator |
15 | 7 | 16 | ||||||||||||||||
Khunakorn Sudhisodhi Saralee Thungthongkam |
7 | 2 | |||||||||||||||||
2 | Kim Dong-moon Ra Kyung-min |
15 | 15 | ||||||||||||||||