Aleksandr Boeblik
Persoonlijke informatie
Nationaliteit
Kazachse
Geboorteplaats
Gatsjina , Rusland
Geboortedatum
17 juni 1997
Woonplaats
Sestroretsk , Rusland
Lengte
1,98 m
Gewicht
77 kg
Profdebuut
2016
Slaghand
rechts, backhand tweehandig
Totaal prijzengeld
7.067.205 US dollar
Coach
Stanislav Boeblik
Profiel
(en ) ATP-site
Enkelspel
Winst-verliesbalans
148–139
Titels
3
Hoogste positie
25e (31 juli 2023)
Australian Open
2e ronde (2017, 2021, 2022)
Roland Garros
2e ronde (2019, 2020, 2022)
Wimbledon
4e ronde (2023)
US Open
3e ronde (2019)
Dubbelspel
Winst-verliesbalans
41–77
Titels
0
Hoogste positie
47e (8 november 2021)
Australian Open
halve finale (2020)
Roland Garros
finale (2021)
Wimbledon
2e ronde (2019)
US Open
2e ronde (2022)
Gemengd dubbelspel
Titels
0
Laatst bijgewerkt op: 9 januari 2022
Aleksandr Stanislavovitsj Boeblik (Russisch : Алекса́ндр Станисла́вович Бу́блик) (Gatsjina , 17 juni 1997 ) is een Kazachse tennisser van Russische oorsprong.
Palmares
Enkelspel
Nr.
Datum
Toernooi
Ondergrond
Tegenstanders in finale
Score
Details
Gewonnen finales
1.
6 februari 2022
ATP Montpellier
Hardcourt (i)
Alexander Zverev
6-4, 6-3
Details
2.
25 juni 2023
ATP Halle
Gras
Andrej Roebljov
6–3, 3–6, 6–3
Details
3.
22 oktober 2023
ATP Antwerpen
Hardcourt (i)
Arthur Fils
6-4, 6-4
Details
Verloren finales
1.
21 juli 2019
ATP Newport
Gras
John Isner
6-7(2), 3-6
Details
2.
29 september 2019
ATP Chengdu
Hardcourt
Pablo Carreño Busta
7-6(5), 4-6, 6-7(3)
Details
3.
13 januari 2021
ATP Antalya
Hardcourt
Alex de Minaur
0-2 opgave
Details
4.
28 februari 2021
ATP Singapore
Hardcourt (i)
Alexei Popyrin
6-4, 0-6, 2-6
Details
5.
17 juli 2022
ATP Newport
Gras
Maxime Cressy
6-2, 3-6, 6-7(3)
Details
6.
25 september 2022
ATP Metz
Hardcourt (i)
Lorenzo Sonego
6-7(3), 2-6
Details
Gewonnen challengers
1.
25 februari 2017
Cuernavaca
Hardcourt
Nicolás Jarry
7-6(5), 6-4
2.
13 augustus 2017
Aptos
Hardcourt
Liam Broady
6-2, 6-3
3.
11 november 2018
Bratislava
Hardcourt (i)
Lukáš Rosol
6-4, 6-4
4.
10 februari 2019
Boedapest
Hardcourt (i)
Roberto Marcora
6-0, 6-3
5.
3 maart 2019
Pau
Hardcourt (i)
Norbert Gombos
5-7, 6-3, 6-3
6.
7 april 2019
Monterrey
Hardcourt
Emilio Gómez
6-3, 6-2
Dubbelspel
Prestatietabel
Legenda
g.t.
geen toernooi gehouden
l.c.
lagere categorie
–
niet deelgenomen
G
uitgeschakeld in de groepsfase
1R
uitgeschakeld in de eerste ronde
2R
uitgeschakeld in de tweede ronde
3R
uitgeschakeld in de derde ronde
4R
uitgeschakeld in de vierde ronde
KF
uitgeschakeld in de kwartfinale
HF
uitgeschakeld in de halve finale
F
de finale verloren
W
het toernooi gewonnen
w-v
winst/verlies-balans
Enkelspel
Dubbelspel
Externe links