Ronde van Emilia 2013: verschil tussen versies
Verwijderde inhoud Toegevoegde inhoud
Geen bewerkingssamenvatting |
|||
Regel 115: | Regel 115: | ||
[[Categorie:Eendagswielerwedstrijd in 2013|Ronde van Emilia]] |
[[Categorie:Eendagswielerwedstrijd in 2013|Ronde van Emilia]] |
||
[[Categorie:Wielersport in Italië]] |
[[Categorie:Wielersport in Italië]] |
||
[[it:Giro dell'Emilia 2013]] |
Versie van 20 okt 2013 20:54
Ronde van Emilia 2013 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
97e editie | |||||||
Datum | 12 oktober 2013 | ||||||
Startplaats | Modena | ||||||
Finishplaats | San Luca | ||||||
Totale afstand | 200 | ||||||
Deelnemers | 102 | ||||||
Eindklassementen | |||||||
Eerste | Diego Ulissi | ||||||
Tweede | Chris Anker Sørensen | ||||||
Derde | Davide Villella | ||||||
Navigatie | |||||||
| |||||||
|
De 97e editie van de wielerwedstrijd Ronde van Emilia werd gehouden op 12 oktober 2013. De wedstrijd maakte deel uit van de UCI Europe Tour 2013. De titelverdediger was de Colombiaan Nairo Quintana. Dit jaar won de Italiaan Diego Ulissi.
Deelnemende ploegen
- UCI World Tour-ploegen
- CCC Polsat Polkowice
- Androni Giocattoli-Venezuela
- Bardiani Valvole-CSF Inox
- Vini Fantini-Selle Italia
- Colombia
- Team RusVelo
- MTN-Qhubeka
- Accent-Wanty
Rituitslag
Plaats | Naam | Ploeg | Tijd |
---|---|---|---|
1 | Diego Ulissi | Lampre-Merida | 5u00'53" |
2 | Chris Anker Sørensen | Team Saxo-Tinkoff | +1" |
3 | Davide Villella | Cannondale | z.t. |
4 | Franco Pellizotti | Androni Giocattoli | +4" |
5 | Francesco Manuel Bongiorno | Bardiani Valvole-CSF Inox | +6" |
6 | Edoardo Zardini | Bardiani Valvole-CSF Inox | +8" |
7 | Mauro Finetto | Vini Fantini-Selle Italia | +14" |
8 | Michele Scarponi | Lampre-Merida | +27" |
9 | Domenico Pozzovivo | AG2R-La Mondiale | +29" |
10 | Emanuele Sella | Androni Giocattoli | +40" |
11 | Gianfranco Zilioli | Androni Giocattoli | +46" |
12 | Davide Rebellin | CCC Polsat Polkowice | +49" |
13 | Pierre-Roger Latour | AG2R-La Mondiale | +1'26" |
14 | Riccardo Chiarini | Androni Giocattoli | +1'37" |
15 | Diego Rosa | Androni Giocattoli | z.t. |
16 | Kristijan Đurasek | Lampre-Merida | +1'43" |
17 | Alessandro Proni | Vini Fantini-Selle Italia | +1'53" |
18 | Damiano Cunego | Lampre-Merida | +1'55" |
19 | Oliver Zaugg | Team Saxo-Tinkoff | +2'19" |
20 | Darwin Atapuma | Colombia | +2'21" |