Caribbean Cup 2010
Sjabloon:Infobox internationale voetbal competitie
De Digicel Caribbean Cup 2010 zal worden gehouden van 18 november 2010 tot en met 28 november 2010 in Martinique . De kwalificatie voor het toernooi begint op 17 augustus [1]. Deze kwalificatie zal worden gebruikt om te bepalen welke 6 teams zich zullen kwalificeren voor het eindtoernooi. Jamaica en Martinique zijn automatisch geplaatst. De groepswinnaar en de beste nummer 2 plaatsen zich voor de tweede kwalificatieronde. De vier halve finalisten plaatsen zich bovendien voor de CONCACAF Gold Cup 2011.
Eerste Groepsfase
De 4 groepswinnaars en de beste nummer 2 plaatsen zich voor de tweede ronde.
Landen die niet deelnemen
zes CFU teams doen niet mee
1. Aruba
2. Bermuda
3. Britse Maagdeneilanden
Groep A
Gespeeld in Puerto Rico van 18 tot 22 augustus.
Team | Pts | Pld | W | D | L | GF | GA | GD |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Anguilla | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Bahama's | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Kaaimaneilanden | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Puerto Rico | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| ||||
18 Augustus 2010 |
Bahama's | vs | Kaaimaneilanden | Juan Ramón Loubriel Stadium, Bayamón, Puerto Rico Attendance: Referee: |
| ||||
18 Augustus 2010 |
Puerto Rico | vs | Anguilla | Juan Ramón Loubriel Stadium, Bayamón, Puerto Rico Attendance: Referee: |
| ||||
20 Augustus 2010 |
Kaaimaneilanden | vs | Anguilla | Juan Ramón Loubriel Stadium, Bayamón, Puerto Rico Attendance: Referee: |
| ||||
20 Augustus 2010 |
Puerto Rico | vs | Bahama's | Juan Ramón Loubriel Stadium, Bayamón, Puerto Rico Attendance: Referee: |
| ||||
22 Augustus 2010 |
Anguilla | vs | Bahama's | Juan Ramón Loubriel Stadium, Bayamón, Puerto Rico Attendance: Referee: |
| ||||
22 Augustus 2010 |
Puerto Rico | vs | Kaaimaneilanden | Juan Ramón Loubriel Stadium, Bayamón, Puerto Rico Attendance: Referee: |
Groep B
Word gespeeld in Antigua and Barbuda van 17 tot 21 augustus.
Team | Pts | Pld | W | D | L | GF | GA | GD |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Antigua en Barbuda | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Sjabloon:AN | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Sint Maarten | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Suriname | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| ||||
17 Augustus 2010 |
Suriname | vs | Sjabloon:AN | Antigua Recreation Ground, St. John's, Antigua and Barbuda Attendance: Referee: |
| ||||
17 Augustus 2010 |
Antigua en Barbuda | vs | Sint Maarten | Antigua Recreation Ground, St. John's, Antigua and Barbuda Attendance: Referee: |
| ||||
19 Augustus 2010 |
Sint Maarten | vs | Suriname | Antigua Recreation Ground, St. John's, Antigua and Barbuda Attendance: Referee: |
| ||||
19 Augustus 2010 |
Antigua en Barbuda | vs | Sjabloon:AN | Antigua Recreation Ground, St. John's, Antigua and Barbuda Attendance: Referee: |
| ||||
21 Augustus 2010 |
Sjabloon:AN | vs | Sint Maarten | Antigua Recreation Ground, St. John's, Antigua and Barbuda Attendance: Referee: |
| ||||
21 Augustus 2010 |
Antigua en Barbuda | vs | Suriname | Antigua Recreation Ground, St. John's, Antigua and Barbuda Attendance: Referee: |
Groep C
Word gespeeld in Barbados van 6 tot 10 oktober 2010
Team | Pts | Pld | W | D | L | GF | GA | GD |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Barbados | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Britse Maagdeneilanden | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Saint Lucia | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Saint Vincent en de Grenadines | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| ||||
6 oktober 2010 |
Saint Vincent en de Grenadines | vs | Saint Lucia | Barbados National Stadium, Bridgetown, Barbados Attendance: Referee: |
| ||||
6 oktober 2010 |
Barbados | vs | Britse Maagdeneilanden | Barbados National Stadium, Bridgetown, Barbados Attendance: Referee: |
| ||||
8 oktober 2010 |
Britse Maagdeneilanden | vs | Saint Vincent en de Grenadines | Barbados National Stadium, Bridgetown, Barbados Attendance: Referee: |
| ||||
8 oktober 2010 |
Barbados | vs | Saint Lucia | Barbados National Stadium, Bridgetown, Barbados Attendance: Referee: |
| ||||
10 oktober 2010 |
Saint Lucia | vs | Britse Maagdeneilanden | Barbados National Stadium, Bridgetown, Barbados Attendance: Referee: |
| ||||
10 oktober 2010 |
Barbados | vs | Saint Vincent en de Grenadines | Barbados National Stadium, Bridgetown, Barbados Attendance: Referee: |
Groep D
Word gespeeld in de Dominicaanse Republiek van 7 tot 11 oktober 2010.
Team | Pts | Pld | W | D | L | GF | GA | GD |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dominica | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Dominicaanse Republiek | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Montserrat | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Saint Kitts en Nevis | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| ||||
7 Oktober 2010 |
Saint Kitts en Nevis | vs | Dominica | Estadio Olímpico Félix Sánchez, Santo Domingo, Dominicaanse Republiek Attendance: Referee: |
| ||||
7 Oktober 2010 |
Dominicaanse Republiek | vs | Montserrat | Estadio Olímpico Félix Sánchez, Santo Domingo, Dominicaanse Republiek< Attendance: Referee: |
| ||||
9 oktober 2010 |
Montserrat | vs | Saint Kitts en Nevis | Estadio Olímpico Félix Sánchez, Santo Domingo, Dominicaanse Republiek< Attendance: Referee: |
| ||||
9 oktober 2010 |
Dominicaanse Republiek | vs | Dominica | Estadio Olímpico Félix Sánchez, Santo Domingo, Dominicaanse Republiek< Attendance: Referee: |
| ||||
11 oktober 2010 |
Dominica | vs | Montserrat | Estadio Olímpico Félix Sánchez, Santo Domingo, Dominicaanse Republiek< Attendance: Referee: |
| ||||
11 oktober 2010 |
Dominicaanse Republiek | vs | Saint Kitts en Nevis | Estadio Olímpico Félix Sánchez, Santo Domingo, Dominicaanse Republiek< Attendance: Referee: |
Tweede Groepsfase
- De Nummers 1 en 2 van elke groep plaatsten zich voor de eindronde.
- Cuba, Grenada, Guadeloupe, Guyana, Haïti, Trinidad en Tobago zijn automatisch gekwalificeerd voor deze ronde. Jamaica en Martinique krijgen een bye naar de Eindronde
Groep E
Word gespeeld in Guyana van 27 tot 31 oktober.
Team | Pts | Pld | W | D | L | GF | GA | GD |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Cuba | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Guyana | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Winnaar Groep A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Winnaar Groep B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Groep F
Word gespeeld in Grenada van 26 tot 30 oktober.
Team | Pts | Pld | W | D | L | GF | GA | GD |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Grenada | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Trinidad en Tobago | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Winnaar Groep C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Beste Nummer 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Groep G
Word gespeeld in Guadeloupe van 3 tot 7 november 2010.
Team | Pts | Pld | W | D | L | GF | GA | GD |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Guadeloupe | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Haïti | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Winnaar Groep D | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2e beste nummer 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Eindronde
Groepsfase
Jamaica en Martinique zijn automatisch gekwalificeerd voor deze ronde.
Groep 1
Word gespeeld in Martinique van 19 tot 23 november .
Team | Pts | Pld | W | D | L | GF | GA | GD |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Jamaica | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Winnaar E | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Winnaar G | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nummer 2 groep F | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Groep 2
Word gespeeld in Martinique van 18 tot 22 november.
Team | Pts | Pld | W | D | L | GF | GA | GD |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Martinique | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Winnaar F | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nummer 2 Groep E | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nummer 2 Groep G | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Knock-out fase
Halve finales
| ||||
24 november 2010 18:00 |
Winnaar Groep 1 | vs | Nummer 2 Groep 2 | Dillion Stadion, , Martinique Attendance: Referee: |
| ||||
24 november 2010 20:00 |
Winnaar Groep 2 | vs | Nummer 2 Groep 1 | Dillion Stadion, , Martinique Attendance: Referee: |
Wedstrijd voor 3e plaats
| ||||
26 november 2010 19:00 |
Verliezer HF 1 | vs | Verliezer HF 2 | Dillion Stadion, , Martinique Attendance: Referee: |
Finale
| ||||
27 november 2010 19:00 |
Winnaar HF 1 | vs | Winnaar HF 2 | Dillion Stadion, , Martinique Attendance: Referee: |