Buurman, wat doet u nu?: verschil tussen versies
→Afleveringen: Informatie toegevoegd Mensen verzetten bergen - Buurman, wat doet u nu? Naar aanleiding van 30 jaar 'Kom op tegen Kanker' gaat Cath Luyten langs bij actrice Lut Hannes, 'Angèle' uit 'Thuis'. Lut kreeg ruim een jaar geleden de diagnose van borstkanker, waardoor ze van de ene dag op de andere uit de serie verdween. Na een jaar van behandelingen en revalidatie kan ze nu eindelijk weer gaan werken. Lut ontvangt Cath bij haar thuis, praat openlijk over haar zware strijd en neemt... Labels: Bewerking via mobiel Bewerking via mobiele website |
Label: bewerking met nieuwe wikitekstmodus |
||
Regel 94: | Regel 94: | ||
| 4.5 || [[Erik Van Neygen|Erik]] en [[Sanne Denotté|Sanne]] || 1 oktober 2018 || |
| 4.5 || [[Erik Van Neygen|Erik]] en [[Sanne Denotté|Sanne]] || 1 oktober 2018 || |
||
|- |
|- |
||
| 4.6 || [[Gerard Joling]] || 8 oktober 2018 || |
| 4.6 || [[Gerard Joling]] || 8 oktober 2018 || |
||
|- |
|||
| || || |
| || || |
||
|- |
|- |
||
| |
| - || [[Lut Hannes]]<br />(speciaal over kanker) || 24 april 2019 || |
||
|} |
|} |
||
Versie van 24 apr 2019 22:18
Buurman, wat doet u nu? | ||||
---|---|---|---|---|
Genre | Documentaire Realityserie | |||
Speelduur per afl. | 30 minuten | |||
Presentatie | Cath Luyten | |||
Land van oorsprong | België | |||
Taal | Nederlands | |||
Productie | ||||
Producent | De Mensen | |||
Uitzendingen | ||||
Start | 19 september 2016 10 januari 2018 | |||
Seizoenen | 4 | |||
Zender | Eén RTL 4 | |||
Officiële website | ||||
|
Buurman, wat doet u nu? is een docu/reality-televisieprogramma op de Vlaamse televisiezender Eén, gepresenteerd door Cath Luyten.[1]
Het programma wordt sinds de herfst van 2016 uitgezonden. In 2018 wordt het eveneens op de Nederlandse televisie vertoond, door RTL 4.[2]
Cath Luyten geeft in elke begingeneriek van het programma mee dat ze door haar geboorte en jeugdjaren in het grensdorp Koewacht op de grens van Zeeuws-Vlaanderen en Waasland zowel Vlaamse als Nederlandse herinneringen heeft. Ze stelt dat ze op haar twaalfde moest kiezen tussen beide nationaliteiten. Ze werd Belgische omdat al haar klasgenootjes Belgen waren. Maar nu begint ze 25 jaar later de Nederlanders een beetje te missen, en daarom wil ze in dit programma bekende Nederlanders opzoeken. Aan elke persoon wordt een hele aflevering opgehangen waar getoond wordt hoe ze bij die persoon wordt ontvangen voor een of twee dagen, al dan niet met een sleepover bij de centrale figuur.
De titel van Buurman, wat doet u nu? is geleend van de zin die dochter Kees Flodder gespeeld door Tatjana Šimić in de eerste Flodderfilm uitspreekt tegen buurman Neuteboom, gespeeld door Bert André.
Afleveringen
Afl. | Centrale figuur | Datum | Datum |
---|---|---|---|
1.1 | Josje Huisman | 19 september 2016 | 17 januari 2018 |
1.2 | Peter Jan Rens | 26 september 2016 | |
1.3 | René van der Gijp | 3 oktober 2016 | 10 januari 2018 |
1.4 | Frans Bauer | 17 oktober 2016 | 14 februari 2018 |
1.5 | Hans Klok | 24 oktober 2016 | 10 januari 2018 |
1.6 | Willie Wartaal | 31 oktober 2016 | 24 januari 2018 |
1.7 | Prem Radhakishun | 7 november 2016 | 7 februari 2018 |
2.1 | Gordon | 6 februari 2017 | 7 februari 2018 |
2.2 | Wendy van Dijk | 13 februari 2017 | 24 januari 2018 |
2.3 | Jeroen Krabbé | 20 februari 2017 | 17 januari 2018 |
2.4 | Patty Brard | 27 februari 2017 | 31 januari 2018 |
2.5 | Jan Jaap van der Wal | 6 maart 2017 | 31 januari 2018 |
2.6 | Kim Feenstra | 13 maart 2017 | |
2.7 | Freek de Jonge | 20 maart 2017 | 14 februari 2018 |
3.1 | Tatjana Šimić | 25 september 2017 | 21 februari 2018 |
3.2 | Henny Vrienten | 2 oktober 2017 | |
3.3 | Marianne Vos | 9 oktober 2017 | |
3.4 | Rob de Nijs | 16 oktober 2017 | 21 februari 2018 |
4.1 | Guido Belcanto | 3 september 2018 | |
4.2 | Willeke Alberti | 10 september 2018 | |
4.3 | Will Ferdy | 17 september 2018 | |
4.4 | Xander de Buisonjé | 24 september 2018 | |
4.5 | Erik en Sanne | 1 oktober 2018 | |
4.6 | Gerard Joling | 8 oktober 2018 | |
- | Lut Hannes (speciaal over kanker) |
24 april 2019 |
- ↑ Eén - Buurman, wat doet u nu?
- ↑ Vlaamse tv-hit Buurman, wat doet u nu? komt naar Nederland - Televizier.nl. Televizier.nl (9 januari 2018). Geraadpleegd op 11 januari 2018.