Bospop: verschil tussen versies
k Botgeholpen doorverwijzing: Riverside - Verwijzing(en) gewijzigd naar Riverside (band) |
|||
Regel 343: | Regel 343: | ||
***[[ZZ Top]] |
***[[ZZ Top]] |
||
Saturday 11th of July: |
|||
===Het jaar 2009=== |
|||
Mainstage |
|||
10.30 Open |
|||
11.45-12.30 Simon McBride |
|||
13.15-14.15 Saint Jude |
|||
15.00-16.00 Novastar |
|||
16.45-17.45 Guus Meeuwis |
|||
18.45-19.45 Fun Lovin Criminals |
|||
20.45-21.45 Guano Apes |
|||
22.45-00.30 Foreigner |
|||
Secondstage |
|||
12.30-13.15 The Brew |
|||
14.15-15.00 Bernard Allison |
|||
16.00-16.45 Ryan Shaw |
|||
17.45-18.45 Tim Cristensen |
|||
19.45-20.45 ? |
|||
21.45-22.45 Lucinda Williams |
|||
Sunday 12th of July: |
|||
''*'' = nog niet officieel bevestigd |
|||
Mainstage |
|||
*11 juli: |
|||
10.30 Open |
|||
**''Podium onbekend'' |
|||
11.45-12.30 The Sheer |
|||
***[[Foreigner]]* |
|||
13.15-14.15 Fiction Plane |
|||
15.00-16.00 Beth Hart |
|||
*12 juli |
|||
16.45-17.45 Jeff Beck |
|||
**''Podium onbekend'' |
|||
18.30-19.45 Queensryche |
|||
***[[Triggerfinger_(band)|Triggerfinger]]* |
|||
20.45-22.00 Chickenfoot |
|||
23.00-00.30 The Australian Pink Floyd Show |
|||
*Dag en podium onbekend: [[Miss Montreal]]* |
|||
Secondstage |
|||
[[Categorie:Muziekfestival in Nederland]] |
|||
12.30-13.15 Pronghorn |
|||
[[Categorie:Weert]] |
|||
14.15-15.00 Triggerfinger |
|||
16.00-16.45 Paul Gilbert (Mr. Big) |
|||
[[en:Bospop]] |
|||
17.45-18.30 Stahlzeit |
|||
19.45-20.45 Tesla |
|||
22.00-23.00 Paul Carrack |
Versie van 6 mei 2009 15:21
Bospop is een jaarlijks muziekfestival in Weert. Het festival duurt over het algemeen 2 dagen, en heeft twee podia. De eerste Bospop was in 1980 voor regionale amateurbands. Tegenwoordig is het uitgegroeid tot een festival met veel internationale acts. Vaak zijn de bands op dit festival uit het hardrock en progressieve rock genre, en zogenaamde classic rock bands.
Bands op Bospop vanaf 2000
Aangetekend moet worden dat de bands in willekeurige volgorde staan.
Het jaar 2000
- Bluestent:
- Ana Popovic Band
- Cindy Peress & Band
- Mason Casey
- Matt Minglewood
- AM5
- Tinos Gonzales
- Marcel Schelpenzeel
- Sugercane
- Connie Lush
- Drippin' Honey
- Carl Verheijen
- Bluestent:
- Rocktent:
- Arabesque
- Henk Janssen
- Hangnail
- Orange Goblin
- Vanden Plas
- The Flower Kings
- Clutch
- Rocktent:
- Hoofdpodium:
- After Forever
- Within Temptation
- Spock's Beard
- Anathema
- Rowwen Heze
- Lukather & Winter
- Joe Satriani
- Dream Theater
- Green Lizard
- Kane
- Dilana Smith
- Paul Weller
- De Dijk
- Tower Of Power
- Hoofdpodium:
Het jaar 2001
- Female Stage:
- Kaja
- Birgit
- Peppercorn
- Ellen ten Damme
- Judith
- Female Stage:
- Bluestent:
- Starfish Bowl
- Lance Keltner
- Cuban Heels
- Parker's Alibi
- Marcus Malone
- Aynsley Lister
- Jon Amor
- Bluestent:
- Rocktent:
- Ricocher
- Toyz
- House O Flies
- Porcupine Tree
- Vengeance
- Treshold
- Apocalyptica
- After Forever
- Rocktent:
- Hoofdpodium:
- Palace Of The Brave
- Beam
- Ilse DeLange
- Venice
- Anouk
- The Black Crowes
- Superfly 69
- Nashville Pussy
- Paradise Lost
- De Heideroosjes
- Pendragon
- Living Colour
- Savatage
- Megadeth
- Hoofdpodium:
Het jaar 2002
- Rocktent:
- Wealthy Beggar
- Di-Rect
- Rosemary's Sons
- Def P & Beatbusters
- Dan Baird & Friends
- Fish
- Agitator
- Brainstorm
- Pro Pain
- Bigelf
- The Quill
- Blood Or Whiskey
- Australian Nirvana
- My Dying Bride
- Rocktent:
- Hoofdpodium:
- Fools Fatal
- Van Dik Hout
- Venice
- Willy Deville & Band
- Toto
- UB40
- Raging Speedhorn
- Silkstone
- In Extremo
- Moonspell
- Suicidal Tendencies
- Kane
- Therapy?
- Bush
- Hoofdpodium:
Het jaar 2003
- Rocktent:
- Sleazy Dreams
- Tacker
- Jovink (en de Voederbietels)
- Subway To Sally
- Danko Jones
- Bonnie Raitt
- Slow Poke Rodrigo
- BR5-49
- Spanner
- Daniël Lohues
- The Gathering
- The Alarm
- HIM
- Rocktent:
- Hoofdpodium:
- Action In DC
- Ten Years After
- Saxon
- DIO
- Motörhead
- ZZ Top
- Intwine
- Ilse DeLange
- 16 Down
- Blof
- Anouk
- INXS
- Simple Minds
- Hoofdpodium:
Het jaar 2004
- Rocktent:
- Anthrax
- Wishbone Ash
- Rose Tattoo
- Adler's Appetite
- Raging Slab
- Supergum
- Little Feat
- John Mayall & The Bluesbreakers
- Walter Trout & The Radicals
- Wilco
- Echo & Bunnyman
- Imperial Crowns
- The Sheer
- Rocktent:
- Hoofdpodium:
- Deep Purple
- The Doors of the 21st Century
- Status Quo
- Cheap Trick
- Thunder
- Gotthard
- Vernon Reid
- Zucchero
- Todd Rundgren
- Blof
- Patti Smith
- Solomon Burke
- Di-Rect
- Beef
- Hoofdpodium:
Het jaar 2005
- Rocktent:
- De Dijk
- Hayseed Dixie
- Last Supper
- The Sheer
- Vido
- Cannery Row
- Porcupine Tree
- My Dying Bride
- Overkill
- Mastodon
- White Cowbell Oklahoma
- Action In DC
- Rocktent:
- Hoofdpodium:
- Joe Cocker
- Roger Hodgson
- Marillion
- Uriah Heep
- Steve Lukather
- Peter Frampton
- V-Male
- Iron Maiden
- Y&T
- Within Temptation
- Masterplan
- In Extremo
- Dragon Force
- SQY Rocking Team
- Hoofdpodium:
Het jaar 2006
- 7 juli:
- Mainstage:
- 8 juli:
- 9 juli:
Het jaar 2007
- 7 juli:
- 8 juli:
Het jaar 2008
- 11 juli:
- Mainstage:
- Ryan Bingham & the Dead horses
- Everest
- The Waterboys
- Neil Young
- Mainstage:
- 12 juli:
- Tent:
- Tantrum
- Jimmy Bowskill
- Danny Bryant
- The hands me downs
- Mick Taylor & Barry McCabe
- Buddy Guy
- Mainstage:
- Stevie Ann
- The Bangles
- Racoon
- Steve Lukather
- Crowded House
- Mick Hucknall: a tribute to Bobby ‘Blue’ Bland
- Santana
- Tent:
- 13 juli:
- Tent:
- Mainstage:
- Leaf
- Subway to Sally
- Thin Lizzy
- Danko Jones
- Apocalyptica
- Ted Nugent
- Europe
- ZZ Top
Saturday 11th of July:
Mainstage
10.30 Open 11.45-12.30 Simon McBride 13.15-14.15 Saint Jude 15.00-16.00 Novastar 16.45-17.45 Guus Meeuwis 18.45-19.45 Fun Lovin Criminals 20.45-21.45 Guano Apes 22.45-00.30 Foreigner
Secondstage
12.30-13.15 The Brew 14.15-15.00 Bernard Allison 16.00-16.45 Ryan Shaw 17.45-18.45 Tim Cristensen 19.45-20.45 ? 21.45-22.45 Lucinda Williams
Sunday 12th of July:
Mainstage
10.30 Open 11.45-12.30 The Sheer 13.15-14.15 Fiction Plane 15.00-16.00 Beth Hart 16.45-17.45 Jeff Beck 18.30-19.45 Queensryche 20.45-22.00 Chickenfoot 23.00-00.30 The Australian Pink Floyd Show
Secondstage
12.30-13.15 Pronghorn 14.15-15.00 Triggerfinger 16.00-16.45 Paul Gilbert (Mr. Big) 17.45-18.30 Stahlzeit 19.45-20.45 Tesla 22.00-23.00 Paul Carrack